amatör dergi reklamı ..yorumlarınızı bekliyorum

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - amatör dergi reklamı ..yorumlarınızı bekliyorum ...

nob isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nob

Grafiker / Tekirdağ

Alt 19-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar amatör olarak yaptığım tasarımıma yorum yaparsanız sevinirimamatör dergi reklamı ..yorumlarınızı bekliyorum

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 19-07-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yazı fontları tertibi düzeni , yazı fontlarının renkleri, ve diğer renkler hepsi birbirine karışmış çalışmaya bakınca kafam karıştı yazılar okunaklı ve anlaşılır değil Ayrıca bu dergi kapağı mı yoksa el ilanı mı ? . Ama ben amatörüm diyen bir insan için iyi bir iş =)

Saygılarımla. Grafikerler.net te kendinizi geliştirmeniz dileğiyle iyi günler...
Bu mesajdan alıntı yap
miço isimli Üye şimdilik offline konumundadır

miço

Grafiker / İstanbul

Alt 19-07-2007 #3
nob paylaşımın için teşekürler... Ben bi kaç eleştiri yapim. Genel olarak kullandığın renkler baskıda sorun çıkartabilir. Mesela masa özelliklerini yazdığın yazılar tramlı birde altına yazı koymuşsun bu pek hoş durmuyo ve orda ciddi bi karışıklık var. Aslında ilana baktığımda çok göz yoruyo ben böyle görüyorum. Sana bi tavsiye kesime bu kadar yakın koymamalısın sen nerdeyse hiç makas payı vermemişsin... Ve Yine noktalama işaretleri, TİC.SAN değil TİC. SAN., Merkez : değil Merkez:
Bu mesajdan alıntı yap
gülümser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gülümser

Grafiker / Kırklareli

Alt 19-07-2007 #4
dizayn biraz karışık olmuş yazı konusunda da gökhan'a katılıyorum daha okunaklı olabilir ama iş güzel
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 19-07-2007 #5
Yazı fontları tertibi düzeni , yazı fontlarının renkleri, ve diğer renkler hepsi birbirine karışmış çalışmaya bakınca kafam karıştı yazılar okunaklı ve anlaşılır değil Ayrıca bu dergi kapağı mı yoksa el ilanı mı ? . Ama ben amatörüm diyen bir insan için iyi bir iş =)

Saygılarımla. Grafikerler.net te kendinizi geliştirmeniz dileğiyle iyi günler...
katılıyorum.

ve de neden bu kadar çok kaydırdın resimleri onlar çok göz yorulmasına neden oluyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 19-07-2007 #6
peki son yapılan alıntıyı yaptım sayalım...
ayrıca sol tarafta kahve renginde bir kesilme var.
sanırım üzerine bir renk atıp onu alphalaştırmışsın ama sayfanın sonuna kadar götürmemişsin.
bunu bilinçli yapmış olsan bile yapma derim amatör dergi reklamı ..yorumlarınızı bekliyorum
hiç olmadı fatherla yada motionblur la bir geçiş yapmasını sağlayabilirsin...
emeğine sağlık ufak tefek şeyler dışında gayet iyi bir kompozisyon kurmuşsun.
Bu mesajdan alıntı yap

nob

Grafiker / Tekirdağ

Alt 19-07-2007 #7
arkadaslar yorumlarınız için teşekkürler..eksikliklerimi ve hatalarımı görmeme yardımcı oldunuz.. bu siteye daha yeni üye oldum güzel bi paylaşım sitesine benziyo..=)
Bu mesajdan alıntı yap
mapuskus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mapuskus

Hiç Biri / Osmaniye

Alt 19-07-2007 #8
Amatörüm diyen biri için (yazı kalabılığı ve font uyuşmazlığı hariç) gayet güzel..devamm...
Bu mesajdan alıntı yap

nob

Grafiker / Tekirdağ

Alt 20-07-2007 #9
teşekkürler mapuskus amatör dergi reklamı ..yorumlarınızı bekliyorum ..birde arkadaslar sunu sorucam ..bu reklamı gazetede yayınlatmak istiyoruz. renkler nasıl çıkar??
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 20-07-2007 #10
güzel olmuş fakat yazıya transparan yapman bence olmamış yazıyı karışık göstermiş birde arka fon rengini farklı yapsaydın sanırım daha güzel olurdu resimleri ön plana çıkarırdı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
dergi reklam