amatör dönemlerimden bir kaç logo kılıklı çalışma

Logo Tasarımları - amatör dönemlerimden bir kaç logo kılıklı çalışma Sponsorlu Bağlantılar okulda programları öğrenmeye çalıştığım dönemlerde tamamen amatörce yaptığım logo kılıklı ama logo kriterlerine uymayan bir kaç çalışmam....

seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 27-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

okulda programları öğrenmeye çalıştığım dönemlerde tamamen amatörce yaptığım logo kılıklı ama logo kriterlerine uymayan bir kaç çalışmam. amatör dönemlerimden bir kaç logo kılıklı çalışma

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

recepuncu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

recepuncu(32)

Bilg. Teknikeri / Çorum

Alt 28-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
amatör dönemlerimden bir kaç logo kılıklı çalışma Allahtan o zamanlar amatörmüşsün. Çalışmaların güzel. Kullandığın programın yapabileceği her şeyi denemişsin gibi.
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-04-2008 #3
Çalışmaların, program öğrenmeye dalayılı olduğu çok belli. Çünkü grafik doğrularını çok ötesinde. Sanırım bir grafik tasarım yada uygulama dersi çalışmaları değil.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-04-2008 #4
Arkadaşlar. Daha öncede dediğim gibi. Forum kurallarında açıkça ifade de ettiğimiz gibi. Yapılan paylaşımlarda çalışmalara yorum yapınız.

Konu ile alakasız mesajlar tarafımca silinmiştir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 28-04-2008 #5
Arkadaşlar. Daha öncede dediğim gibi. Forum kurallarında açıkça ifade de ettiğimiz gibi. Yapılan paylaşımlarda çalışmalara yorum yapınız.

Konu ile alakasız mesajlar tarafımca silinmiştir.
teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(43)

Alt 28-04-2008 #6
arkadaşım kendi notunu kendin vermişsin zaten. ama yeni derken yaptığın 4. çalışma güzel duruyo.. beğendim.
Bu mesajdan alıntı yap

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 28-04-2008 #7
arkadaşım kendi notunu kendin vermişsin zaten. ama yeni derken yaptığın 4. çalışma güzel duruyo.. beğendim.

kendi notnu vermek derken mesele not vermeniz yada not vermem değilki zaten. kötü çalışmalar olduğunu baştan söyledim zaten. bunlar arşivimi toparlarken çıktı karşıma bende yayınlayayım dedim. hiç kimse uzaydan tasarımcı olarak inmiyor. herkes işe başlarken kötü başlar sonra iyileşir. ozamanlar coreli yeni yeni öğreniyordum her öğrendiğimi biryerde kullandım zati çalışmalarda belli. bunlar biyerdede kullanılmadı.

yayınlama amacım sadece paylaşmak istedim not için değil. hatta şimdiye kadar yayınladığım hiçbirşey not almak için değildi
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-04-2008 #8
gayet amatorce amatör dönemlerimden bir kaç logo kılıklı çalışma amaan basarili.Bunlar cok hos duruyor cidden
Bu mesajdan alıntı yap

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 28-04-2008 #9
gayet amatorce amatör dönemlerimden bir kaç logo kılıklı çalışma amaan basarili.Bunlar cok hos duruyor cidden

hoş duruyor olabilirler görsel olarak ama logo tasarım kriterlerine kesinlikle uymuyorlar. önemli olan bu . onun için amatör tasarımlar diyorum. baştan herkesi uyarmamın sebebi sitede yeni olanlar var bunları örnek iş olarak almasın diyedir. teşekkür ederim yorum için
Bu mesajdan alıntı yap
transepta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

transepta

Öğrenci (Diğer) / Yurtdışı

Alt 19-09-2008 #10
TEbriklerrr
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
amator, bir, calisma, donemlerimden, kac, kilikli, logo