Amatör grafikerlik...

Kantin - Amatör grafikerlik... Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaslar..ben bu işe 3d max ile başlamayı dusunuyorum ama ne yapabilecegimi pek kestiremiyorum..sizin tavsiyelerinizi rica ediyorum..tşkler...

Amatör grafikerlik...
_oZe_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_oZe_(29)

Fotoğrafçı / Samsun

Amatör grafikerlik...

Alt 25-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaslar..ben bu işe 3d max ile başlamayı dusunuyorum ama ne yapabilecegimi pek kestiremiyorum..sizin tavsiyelerinizi rica ediyorum..tşkler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

du_rock isimli Üye şimdilik offline konumundadır

du_rock

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 25-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba secimin güzel ama zor Amatör grafikerlik... bana sorarsan okullarda da alt yapı olarak freehand,corel ve photosop gbi programlar daha sık kullanılmakta benim ilk tanıştığım program freehand olmuştu basit ve zevkli iyi sonuçlar verdiğine de inanmaktayım tavsiye ederim ama zoru seviyorum diyorsan 3d max ile de başlayabilirsin
Başarılar diliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 25-12-2008 #3
Merhaba _oZe_ öncelikle hoşgeldin.
Şimdi ilk önce şunu anlamanı isterim; Grafikerlik bir meslektir, nasıl insanlar doktor,mühendis,öğretmen olmak için eğitim almak zorundalarsa, grafiker olmak içinde eğitim almak zorundalar.Yani grafikerlik bir hobi değildir, onun için amatör grafikerlik kelimesini kabul etmiyorum.
3D max konusuna gelirsek;
Bir kere 3D max kullanabilmen için vektör tabanlı ( corel,freehand,ai,autocad vb.) bir program bilmek zorundasın.Neden ilk öğrenmek istediğin program max bilmiyorum ama bu programlardan herhangi biri olmadan 3d mantığını kavraman ve kullanman çok zor.
Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap

_oZe_(29)

Fotoğrafçı / Samsun

Alt 25-12-2008 #4
haklısınız sanırım daha hafif bir programla başlamalı..bir arkadaş o şekilde başla iyisinden başla daha iyi olur demiştiAmatör grafikerlik... tşkler...kendime guveniyorum yaratıcı fikirlerim ve yetenegim var bu yüzden bu işe sıcak bakıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
elledan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elledan(26)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 28-12-2008 #5
mrb bana freehand ı ındırebıleceğım bı sıtenın lınkını gonderebılr mısın?bı çok yerı denedım ama olmadı.desteklemesı gereken bışı war acaba ben de yuklu olmadığı için açmıyo anlamadım.turkçe olması tercıhımdır.şimdiden teşekkurler
Bu mesajdan alıntı yap

_oZe_(29)

Fotoğrafçı / Samsun

Alt 29-12-2008 #6
vallaha ben de bilmiyorum...şimdi amator grafikerlik demişken ndostlar bu işi nasıl halledebilirim? izmirde bi iş bulup orayamı gelmeli diyorum=?
Bu mesajdan alıntı yap
art director isimli Üye şimdilik offline konumundadır

art director

Grafiker / İstanbul

Alt 29-12-2008 #7
bence 3d max la başlamak yemekten önce tatlı yemek gibi olur..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
amator, grafikerlik