Amatör Logo DenemeLerim :-))

Logo Tasarımları - Amatör Logo DenemeLerim :-)) Sponsorlu Bağlantılar grafik tasarım okumak istiyorum pek yetenekli sayılmam ama bunu çok istiyorum neyse:rofl: 3 logo çalışması sunacağım yorumlarınızı bekliyorm fakat hiçbirisi %100 benim çalışmam değil yani bazı eklentiler var ...

Alt 03-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

grafik tasarım okumak istiyorum pek yetenekli sayılmam ama bunu çok istiyorum neyse:rofl: 3 logo çalışması sunacağım yorumlarınızı bekliyorm fakat hiçbirisi %100 benim çalışmam değil yani bazı eklentiler var yinede tüm yorumlarınızı bekliyorum...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

streetgm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

streetgm

Grafiker / İzmir

Alt 03-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gzller tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 03-08-2008 #3
hepsinin sana ait olması iyi olurdu fakat çalışmaların güsel ben 3. çok begendim emeğine sağlık diyemicem çünkü tamamı sana ait değilmişAmatör Logo DenemeLerim :-))o yüzden emeğe sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2008 #4
bir futbol takımını temsil edebilecek logolar değil bence amblemin çerçevesini kullanıp içine anlamsız ve gereksiz bi yığın şey doldurmak demek logo yapmak demek değildir
bence kalıpların dışına çık
kendin ol
şablon çerçeveler yerne kendi stiline oluştur
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 04-08-2008 #5
bir futbol takımını temsil edebilecek logolar değil bence amblemin çerçevesini kullanıp içine anlamsız ve gereksiz bi yığın şey doldurmak demek logo yapmak demek değildir
kendin ol
tmm zaten yavaş yavaş olucak herşeyAmatör Logo DenemeLerim :-))
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 04-08-2008 #6
başarısız da olsa kendi çalışmalarını buraya koyman kendini geliştirmek ve hatalarını düzeltmek için daha iyi bir alternatif..
Bu mesajdan alıntı yap
...grafixo... isimli Üye şimdilik offline konumundadır

...grafixo...

Grafiker / İzmir

Alt 04-08-2008 #7
kendin ol
arkadasa katılıyorum bende...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 04-08-2008 #8
benden bu tür logolar istenildi kalabalık ve o şekillerin o renklerin içinde olduğu logolar bende yaptım ileride daha iyilerini yapabilirim umarım hepinize yorumlar için çok teşekkür ediyorumAmatör Logo DenemeLerim :-))
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 05-08-2008 #9
benden bu tür logolar istenildi kalabalık ve o şekillerin o renklerin içinde olduğu logolar bende yaptım ileride daha iyilerini yapabilirim umarım hepinize yorumlar için çok teşekkür ediyorumAmatör Logo DenemeLerim :-))
sen
senden bu tür logolar isteyennleri bi grafiker olarak aydınlatmalısın
Bu mesajdan alıntı yap
suur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suur

Grafiker / Ankara

Alt 05-08-2008 #10
grafik olayına yeni giren biri olarak bizzat kendim ben beğendim, güzel olmuş Amatör Logo DenemeLerim :-))
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
amatör, denemelerim, logo