Amatör olarak Template editliyorum ama Renderde sorun yaşıyorum

After Effects - Amatör olarak Template editliyorum ama Renderde sorun yaşıyorum Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba. Daha öncede webden oradan buradan bulduğum templateleri zevkine editleyip öğrenmeye çalışıyordum ve bi sorun çıkmıyordu.Laptopu formatlayıp cs6 sıfır kurunca şuan bir iki çalışma editledm ve compose ...

gök-türk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gök-türk

Webmaster / Ankara

Alt 23-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba.
Daha öncede webden oradan buradan bulduğum templateleri zevkine editleyip öğrenmeye çalışıyordum ve bi sorun çıkmıyordu.Laptopu formatlayıp cs6 sıfır kurunca şuan bir iki çalışma editledm ve compose den add render eklediğimde render seçili gelmiyor

ve seçmeye çalşıncada hata veriyor.

Doğal olarak renden almaya kalkıncada hata veriyor Amatör olarak Template editliyorum ama Renderde sorun yaşıyorum

Tecrübe sahibi arkadaşlar yardımcı olurarsa müteşekkir olurum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aykstudio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aykstudio

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 24-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
şöyle yapsan olur mu acaba bitti ya çalışma kompozisyonu seç composition sekmesinde pre-render... tıkla ben böyle yapıyorum önceden verdiğim ayarlarla beraber her şey hazır halde karşıma geliyor sadece render tuşuna tıklıyorum ve bekliyorum?
Bu mesajdan alıntı yap

gök-türk

Webmaster / Ankara

Alt 24-03-2014 #3
şöyle yapsan olur mu acaba bitti ya çalışma kompozisyonu seç composition sekmesinde pre-render... tıkla ben böyle yapıyorum önceden verdiğim ayarlarla beraber her şey hazır halde karşıma geliyor sadece render tuşuna tıklıyorum ve bekliyorum?
Cevabınız için çok teşekkür ederim hocam.
Pre render özelliği işimi kısmen gördü dediğiniz gibi ama tabi direkt avi olarak çıktı verdi. Yani istediğimiz özellik ayarları ie renderlenmedi Amatör olarak Template editliyorum ama Renderde sorun yaşıyorum

Laptop Sistem:
Lenovo Z510 - İ7 2.2 Turbo boost ile 3,2 ghz - 8 gb Ddr3 ram - Geforce 720M 2GB paylaşımsız ekran kartı - 1 tb SDHC 8gb SSD HDD

Çıktı sürem toplamda 23 saniye, işletim sistemi win 8.1
Render süresi çok uzun sürüyor 23 sanyelik video 309 kare toplamda 10-15 dakika normalmi ?
Bu mesajdan alıntı yap

aykstudio

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 24-03-2014 #4
şöyle yap ben o şekil yapıyorum
öncelikle render'a tıkladın capslock tuşuna bas ön izleme yapmadan arkada render alsın bu 1.
sonra render penceresinde output module e tıkla dosya formatını H.264 yap bu 2
format options... a tıkla bitrate settings'i CBR seç alttaki mbps'i 8 e getir. ses varsa sesi açmayı unutma. işlem bu bununla biraz daha hızlı render alabilirsin bide avi alma çok büyük olur mp4 al (şahsi fikrim daha makul boyutlarda olur) dene bakalım işini görücekmi?
Bu mesajdan alıntı yap

gök-türk

Webmaster / Ankara

Alt 24-03-2014 #5
şöyle yap ben o şekil yapıyorum
öncelikle render'a tıkladın capslock tuşuna bas ön izleme yapmadan arkada render alsın bu 1.
sonra render penceresinde output module e tıkla dosya formatını H.264 yap bu 2
format options... a tıkla bitrate settings'i CBR seç alttaki mbps'i 8 e getir. ses varsa sesi açmayı unutma. işlem bu bununla biraz daha hızlı render alabilirsin bide avi alma çok büyük olur mp4 al (şahsi fikrim daha makul boyutlarda olur) dene bakalım işini görücekmi?
Hocam o kadar yardımcı oldunuzki size müteşekkirim. Allah razı olsun.
Sayenizde çok net ve açıkça anladım.
Rep +1

Dua ve selametle.
Bu mesajdan alıntı yap

aykstudio

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 25-03-2014 #6
Rica ederim iyi çalışmalar Amatör olarak Template editliyorum ama Renderde sorun yaşıyorum yardımcı olabileceğim başka bir şey olursa PM at yardımcı olurum Amatör olarak Template editliyorum ama Renderde sorun yaşıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

gök-türk

Webmaster / Ankara

Alt 25-03-2014 #7
Rica ederim iyi çalışmalar Amatör olarak Template editliyorum ama Renderde sorun yaşıyorum yardımcı olabileceğim başka bir şey olursa PM at yardımcı olurum Amatör olarak Template editliyorum ama Renderde sorun yaşıyorum
İnce düşünceniz ve umut verici destekleriniz için tekrar teşekkür ederim.
Saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap