Amatör Proje için çektiğim Fotografiler

Fotoğrafçılık - Amatör Proje için çektiğim Fotografiler ...

ZirZoop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZirZoop

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba, proje için amator bir dijital makina ile çektiğim fotoğraflar sizinle paylaşmak istedim... Estantane konulu fotoğraflar makinamın imkanları dahlinde çektim bunları Amatör Proje için çektiğim Fotografiler

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sdbyrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sdbyrk

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 21-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhabalar. amacınız yalnızca enstantane ise konuya uygun çekimler olmuş. çünkü fotoğraflarınızda konuya hakim olacak herhangi bir nesne veya bir hikaye anlatılmıyor.
bunların yanısıra fotoğraflarınız sağ kenarında bulunan tarihte hiç hoş bir görüntü olmamış. onu kaldırıp projenizi öyle teslim etmelisiniz bence.
başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
ZirZoop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZirZoop

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2009 #3
merhabalar. amacınız yalnızca enstantane ise konuya uygun çekimler olmuş. çünkü fotoğraflarınızda konuya hakim olacak herhangi bir nesne veya bir hikaye anlatılmıyor.
bunların yanısıra fotoğraflarınız sağ kenarında bulunan tarihte hiç hoş bir görüntü olmamış. onu kaldırıp projenizi öyle teslim etmelisiniz bence.
başarılar.
tesekküerler bunlar sadece estantane için çektimlerimdi. Malesef o tarih orda mecburi hocanin anlayişi işte en nefret ettiğim şeydir aslında baskabir cismin fotografiye yapışmasi onları kaldiricam vakit bulduğumda Amatör Proje için çektiğim Fotografiler
Bu mesajdan alıntı yap
alisalur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alisalur(38)

Grafiker / Konya

Alt 29-12-2011 #4
1 resim çok hoş gözüküyor
Bu mesajdan alıntı yap