Amatörce Bir Logo ( Yorumlarınız Benim İçin Önemli )

Logo Tasarımları - Amatörce Bir Logo ( Yorumlarınız Benim İçin Önemli ) Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Bu Logo işine daha yeni girdim (1günden beri) Oldukça Öğrenmem geren şey olduğunu biliyorum.Bunu Sizin Yorumlarınızla,Öğrenmeye çalışıcam....

$ercaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

$ercaN

Grafiker / Bursa

Alt 04-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Bu Logo işine daha yeni girdim (1günden beri) Oldukça Öğrenmem geren şey olduğunu biliyorum.Bunu Sizin Yorumlarınızla,Öğrenmeye çalışıcam.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

impoved isimli Üye şimdilik offline konumundadır

impoved

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sende hoşgeldin arkadaşım. sabah erken kalkan grafiker oluyor. logon müthiş arkadaşım böyle devam et...
Bu mesajdan alıntı yap

$ercaN

Grafiker / Bursa

Alt 05-01-2011 #3
teşşekür ederim Yorum için.
Bu mesajdan alıntı yap
berkok83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berkok83

Grafiker / Adana

Alt 05-01-2011 #4
madem bu işde yenisin malesef kötü yorum yapacağım ama böyle si daha iyi...öncelikle logo iyi değil kesinlikle eleştirmek için sölemiyorum bu işe yeni girmenden dolayı sadec yönlendiriyorum...logon öncelikle anlamsız Mor kıtırım insanlara hiç birşey çağrıştırmıyor.Öncelikle font konusunda biraz çalışman lazıjm hangi sektöre hangi font veya renk gerekir bunlara dikkat et. ve bşraz daha sade olması her zaman akılda kalıcığı destekler...logoda çok fazla doku olayına girme hatta hiç girme...logoyu yaparken folyo kesimden kupa baskısınına cnc kesimden gofre kabartmaya kadar kullanılabilirliğini düşünmen gerekirt....Bu da sonuçta sadelikle olur.Logoda görsellleri fazla kullanmak.atraksyon yaratak her zaman iyi değildir.Belli başlı siteleri gözden geçirmen hatta logo tasarım kitaplarını incelemende fayda var.Azminle çok şeyi başaracağını düşünüyor.İyi Çalışmalar....
Bu mesajdan alıntı yap

$ercaN

Grafiker / Bursa

Alt 05-01-2011 #5
Öncelikle yorumun için teşşekür ederim,Söylediklerini Dikkate Alarak Bir daha Çalışmaya başlıcam.
Bu mesajdan alıntı yap
berkok83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berkok83

Grafiker / Adana

Alt 06-01-2011 #6
ben teşekkür ederim.İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap