amatörce çizilmiş birkaç resim

Karakalem - amatörce çizilmiş birkaç resim ...

Alt 07-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar şimdidem söyleyeyim herangi bir resim eğitimim yok.ama yetenek sınavına girmek istiyorum sizce şansım yüzde kaç?

amatörce çizilmiş birkaç resimamatörce çizilmiş birkaç resimamatörce çizilmiş birkaç resimamatörce çizilmiş birkaç resimamatörce çizilmiş birkaç resimamatörce çizilmiş birkaç resimamatörce çizilmiş birkaç resimamatörce çizilmiş birkaç resim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mert yavaşça isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mert yavaşça

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 07-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eğer bunlar ilk çalışmalarınsa bol gayret sarfederek bu sene yapılacak yetenek sınavlarına hazırlanırsan kazanma şansın var. Ancak yüzde hesabı yapmak yanlış olur. Profesyonel bir destek alman gerekli. Elinden kalemi düşürme. Ustaların çizimlerini taklit et. Bu aşamada gazete dergi fotoğraflarından ya da kendi çektiğin fotoğraflardan çalışmanı önermem. Canlı çizimler yapmanı tavsiye ederim. Birşeyi gerçekten istiyorsan azimli çalışmayla alde edersin.
Bol şans, iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
piyanistalp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

piyanistalp

Grafiker / Sivas

Alt 07-03-2008 #3
çalışırsın azmedersin olur veya olmaz önemli olan senin elinden geleni yapman bence bu hesapları bize değil kendine sorman lazım kalan zamanı biliyorsun ona göre hesapla...çok isteyipte başaramadığın bişey söleyebilirmisiin bence çok istersen olur...başarılar acele et...
Bu mesajdan alıntı yap
aycan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aycan

Grafiker / Bursa

Alt 07-03-2008 #4
katılıyorum bende çok istersen yapabilirsin hiç bişey için geç değil çalışırsan ve çok istiyorsan kesinlikle yapmalısın kendine güven ve sıkı çalış kazanma şansın %75 istek ve azim..bunlar sende varsa hiç korkmaamatörce çizilmiş birkaç resim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 07-03-2008 #5
merhaba, yüzdeki gölgeleri elle dağıtarak yapmışsın galiba, ya da net göremiyorum, eğer öyle yapmışsan bu yöntemle değil taramayla olmalı hepsi.bir de portreden çok obje çalışmaya başlaman faydalı olur. ben de portre çalışmıştım ilk başlarda, atölyede eğitime başlayınca hepsini bir kenara bıraktırdılar. hatta desen çalışmalarında bile en son yüz derler, o yüzden ilk önce objelerle başla, hacimlerini oluşturmaya çalış. (yanlışsam düzeltin arkadaşlar )

haklısınız, hepimiz için aynı şey geçerli, ne kadar istersek o kadar çalışır, o derece başarılı oluruz, hepimize bol çalışmalaramatörce çizilmiş birkaç resim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 07-03-2008 #6
evet bunlar ilk resimlerim.haklısınız arkadaşlar azim ve istek yeter aslında.dediğin gibi arkadaşım ben en iyisi potre yerine obje çizeyim.reim eğitimi almam imkansız ama inş sizin önerilerinizi dikkate alarak bir nebze başarıyı yakalayabilirim.bu arada evet gölgeleri elimle dağıtıyodum bundan sonra karalama yöntemiyse yaparım.yorumlarınız için teş ederimamatörce çizilmiş birkaç resimeace1:
Bu mesajdan alıntı yap
Elsi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elsi

Grafiker / Kocaeli

Alt 07-03-2008 #7
Perspektif Çalış ; )
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 08-03-2008 #8
elsi teşekkür edrim arkadaşım denicem.amatörce çizilmiş birkaç resim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 09-03-2008 #9
bence çizdiğin bu resimler iki boyutlu düsündügün için sadece cok sade duruyor 3. boyutu
golgelerle katabilirsin.çalışmalrında basarılar .. amatörce çizilmiş birkaç resim
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
amatrce, izilmi, birka, resim