Amatörce yaptığım internet reklamı

Deneme Çalışmalar - Amatörce yaptığım internet reklamı ...

Mehmet KIYMIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet KIYMIK

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 13-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Eskiden kendi firmam için yaptığım internet reklam uygulaması grafiği yorumlarınıza sunarımAmatörce yaptığım internet reklamı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

MagiC_She58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MagiC_She58(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 13-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
değişik bi yaklaşım..paylaşım için teşekkürler
kolay gelsn Amatörce yaptığım internet reklamı
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 13-11-2009 #3
bu işinizi görünce bir önceki konunuzla yaratmaya çalıştığınız polemiği oldukça yersiz buluyor, benim gibi açılan her konuyu ciddiye alıp üzerine yorum yapan insanları düşürdüğünüz durumdan dolayı kırıldığımı belirtiyorum. Eklediğiniz işleri paylaşma nedeninizle ilgili düştüğüm hayal kırıklığı sebebiyle işlerinize yorum yapmama hakkımı kullanacağım ve bunlar size sarfettiğim son kelimelerdir. Yolunuz açık olsun...
Bu mesajdan alıntı yap

Mehmet KIYMIK

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 13-11-2009 #4
bu işinizi görünce bir önceki konunuzla yaratmaya çalıştığınız polemiği oldukça yersiz buluyor, benim gibi açılan her konuyu ciddiye alıp üzerine yorum yapan insanları düşürdüğünüz durumdan dolayı kırıldığımı belirtiyorum. Eklediğiniz işleri paylaşma nedeninizle ilgili düştüğüm hayal kırıklığı sebebiyle işlerinize yorum yapmama hakkımı kullanacağım ve bunlar size sarfettiğim son kelimelerdir. Yolunuz açık olsun...
DolerisAmatörce yaptığım internet reklamı haklısın ama affedilme şansım yokmu? aslında o yaptığım hareketin bir anlamı vardı bunu şu anda sana veya burdaki kırıcı olduğum arkadaşlara anlatamam ve senin gibi iyi ve tatlı bir yorumcuyuda kaybetmek istemem açıkçasıAmatörce yaptığım internet reklamı
Bu mesajdan alıntı yap
ersdal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ersdal

Webmaster / Gaziantep

Alt 13-11-2009 #5
yapılan bir Hata yapılan bin iyiliğe bedel oluyor dostum biliyorsun değil mi ???
Bu mesajdan alıntı yap

Mehmet KIYMIK

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 13-11-2009 #6
yapılan bir Hata yapılan bin iyiliğe bedel oluyor dostum biliyorsun değil mi ???
Anlaşıldı 1001 tane şimdi iyilik yapcaz o zaman afedilir galibaAmatörce yaptığım internet reklamı
Bu mesajdan alıntı yap