Amatörden ilk vektör calışması :))

Serbest Çalışmalar - Amatörden ilk vektör calışması :)) ...

el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 24-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

gece 12 de canım sıkıldı bole bişi cıktı ortaya Amatörden ilk vektör calışması :)))
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(39)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 24-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sence nasıl?
Bu mesajdan alıntı yap
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 24-08-2008 #3
amatörce tabiki ama kendin çizmiş olman güzel zamanla çizgilerini geliştirisin yalnız yeni rakı şişesi fena cezbetti Amatörden ilk vektör calışması :)) espri olmuş orda Amatörden ilk vektör calışması :)) ayrıca balıkları biraz daha balığa benzetmek için uğraş mesela kılçık olarak deneyebilirsin çizimlerini zaten bu tarz çizimlerde herhangi bi canlı çizimi yapacaksan kara kalem mantığıyla çiziyormuşsun gibi düşün ve önce iskeletini çiz sonrasında yapıyı dengelemen daha rahat olacaktır. emeğine sağlık

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 25-08-2008 #4
Biraz basit bir çalışma.Baya bi yolun war gibi gözüküyor yinede uğraşman güsel,
çalışmaya dewam...
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 25-08-2008 #5
sence nasıl?
Bence cok kötü cunki herhangi bir egitime yada pratige sahibim sadece heves ve azim ile ugrasıyorum birseyler yapmak için...yorumun için tskler

amatörce tabiki ama kendin çizmiş olman güzel zamanla çizgilerini geliştirisin yalnız yeni rakı şişesi fena cezbetti espri olmuş orda ayrıca balıkları biraz daha balığa benzetmek için uğraş mesela kılçık olarak deneyebilirsin çizimlerini zaten bu tarz çizimlerde herhangi bi canlı çizimi yapacaksan kara kalem mantığıyla çiziyormuşsun gibi düşün ve önce iskeletini çiz sonrasında yapıyı dengelemen daha rahat olacaktır. emeğine sağlık
yorumunuz için tskler...dediginiz yaptım yani karakalem yapıp calışmak gercekten cok işse yarıyor...forza yeni rakı Amatörden ilk vektör calışması :))

Biraz basit bir çalışma.Baya bi yolun war gibi gözüküyor yinede uğraşman güsel,
çalışmaya dewam...
evet blueden cok yolum var ama koşmak yerine emeklye emekleye gidicez o yolu inş...gelişi güzel cizdim zaten istesemde cizemezdim baska Amatörden ilk vektör calışması :)) cimler felan ole tuhaf oldu biraz Amatörden ilk vektör calışması :)) yorumun için tskler
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
amatörden, Çalışması, ilk, vektör