Amazon Kuş Yemleri

Sonuçlanan İlanlar - Amazon Kuş Yemleri ...

 
Amazon Kuş Yemleri
frkn94 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frkn94

Öğrenci (Diğer) / Denizli

Standart

Amazon Kuş Yemleri

Alt 18-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese iyi pazarlar. Firmamız bünyesinde satılan amazon kuş yemleri için kutularımızı değiştirmeyi planlıyoruz. Firmamızın kuş yemi kutularını yapabilecek arkadaşlar *********'a diğer ayrıntıları konuşabilmek için e-maillerini bekliyoruz.Plandığımız bütçeyi ve kutumuzda istediğimiz farklı bakış açısını size e-mail ve telefon aracılığıyla görüşülecektir.İlginize şimdiden teşekkürler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(47)

Hiç Biri / Bursa

Standart
Alt 19-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Herkese iyi pazarlar. Firmamız bünyesinde satılan amazon kuş yemleri için kutularımızı değiştirmeyi planlıyoruz. Firmamızın kuş yemi kutularını yapabilecek arkadaşlar *********'a diğer ayrıntıları konuşabilmek için e-maillerini bekliyoruz.Plandığımız bütçeyi ve kutumuzda istediğimiz farklı bakış açısını size e-mail ve telefon aracılığıyla görüşülecektir.İlginize şimdiden teşekkürler.Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Grafikerler.net'e ait hiç bir alanda bedeli ödenmeden iş yeri ismi önerisi ya da markaya slogan isteği yapılamaz.
Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.

* Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim onayı ile izin verilir. Onay görmeyen başlıklar açılmama sebebi belirtilmesi beklenmemelidir.
* Bu gibi konularda dernek ya da sivil toplum kuruluşlarına ait yetkili kişilerce site yönetimi ile e-posta kullanılarak iletişime geçilmeleri gerekmektedir. (dernek ya da sivil toplum kuruluşunun resmi e-posta adresi ile...)
* Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
* Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.
* Bunun dışında iş teklifi isteyen kişi ya da kuruluşlar ilanlarını http://www.grafikerler.net/is-veren-ilanlari-f139.html bölümünde kurallar dahilinde konu olarak açmalıdırlar.
scokguler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scokguler

Grafiker / İstanbul

Standart
Alt 20-09-2011 #3
merhaba her türlü grafik tasarım matbaa ve web tasarımla alakalı olarak yardımcı olabilirim
isterseniz ********* adresiden yada *********
 

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
amazon kadın vektörü falcon28 Vektörel 3 07-06-2011 11:54:59
Amazon PSD kasta095 Psd Dosyaları 2 19-11-2008 22:52:30

Kapat
Şifremi Unuttum?