Ambalaj Paket Görünümü

Ambalaj Tasarımı - Ambalaj Paket Görünümü Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, benim bi ricam vardi, hazirlamis oldugum ambalaja paketlenmis görünümünü nasil verebilirim? acil yardimlarinizi bekliyorum, simdiden tesekkür ederim.. Örnek:...

Ambalaj Paket Görünümü
ekremaydin1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ekremaydin1

Grafiker / İstanbul

Ambalaj Paket Görünümü

Alt 06-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

benim bi ricam vardi, hazirlamis oldugum ambalaja paketlenmis görünümünü nasil verebilirim?

acil yardimlarinizi bekliyorum, simdiden tesekkür ederim..

Örnek:

Ambalaj Paket Görünümü
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Designer35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Designer35

Grafiker / Manisa

Alt 13-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Üstad böyle bir görünüm için photosopta Brush larla vede gölge oyunlarıyla elde edebilirisin yani elindeki örnek çalışmadan yola çıkarak yapabilirsin diye düşünüyoorum
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 13-02-2010 #3
3D MAX veya Esko Artwork'un programı var onlarla yapabilirsiniz lakin programları öğrenmekte baya bir zamanınızı alacaktır.

Boş bir ambalaj bulabilirseniz ona photoshoptada giydirme yapabilirsiniz umarım yardımcı olabilmişimdir.
Bu mesajdan alıntı yap
Nazy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nazy(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-02-2010 #4
Ambalaj Paket Görünümü

Esko Artwork'un Studio For Flexibles uygulaması tam olarak aradığınız şey
Bu mesajdan alıntı yap
adams43 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adams43

Hiç Biri / Antalya

Alt 13-02-2010 #5
Valla ben de aynı soruyu sormak üzereydim ki hem soru hem cevabı geldi. Bu program çok güzelmiş ama sanki sadece Illustrator ile birlikte çalışıyormuş gibi geldi. Yanlış mı anlamışım?

Birde acaba başka alternatif programlar var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Nazy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nazy(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-02-2010 #6
Valla ben de aynı soruyu sormak üzereydim ki hem soru hem cevabı geldi. Bu program çok güzelmiş ama sanki sadece Illustrator ile birlikte çalışıyormuş gibi geldi. Yanlış mı anlamışım?
Studio For Flexibles , standalone (tek başına çalışır) bir uygulamadır
ve MacOsX işletim sistemi üzerinde çalışır. Sadece ölçülerini girerek ambalaj hatlarını, .bag uzantılı ambalaj dosyası ile illustrator uygulamasına aktarır. Illustrator içerisinde ise plug-in olarak çalışan Studio eklentisi ile ambalaj üzerinde 3-D olarak çalışıp ön izleme sunabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Republican isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Republican

Webmaster / Ankara

Alt 14-02-2010 #7
bu programı kullanan arkadaşlar veya elinde olan birisi bu tür flexible packaging ve benzer ambalaj ürünleri için şablon olacak şekilde örnekler koyabilirse çok güzel olur. kutu tasarımları için bayağı örnek var ama bu tür paket tasarımları bulamadım maalesef.
Bu mesajdan alıntı yap