Ambalaj resmi ve tasarımı için serbest çalışan aranmaktadır. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Ambalaj resmi ve tasarımı için serbest çalışan aranmaktadır. - Türkiye Geneli ...

Tnm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tnm

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ambalaj resmi ve tasarımı için serbest çalışan aranmaktadır.

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Değerli forum üyeleri ;
İster bilgisayar destekli, ister elle çizim yapılarak tasarımı fikren hazır bir havacılık modeli işi için uçak resmi çizdireceğim ve bu resmin kullanılacağı ürünün yine tasarımı fikren hazır ambalajı için basit çizgi ve yazı fontları kullanılarak karton kutusu basılacak şekilde matbaacıya verilmek üzere işini yaptıracağım. "Tasarım" için sanatınızı kullanmanız gerekmeyeceğinden, sizden sadece işin operatörlüğünü ( uygulamasını ) son derece gerçekçi bir şekilde yapmanızı istemekteyim. Bu işi yapması için seçeceğim arkadaşa zaman içerisinde diğer projelerim içinde iş vereceğimin bilinmesini isterim. Zaman olarak 30 gün gibi rahatça çalışacağınız uzun bir süre olup, ücret olarak 600 TL vereceğim. Farklı bir sektörde halen satış müdürlüğü yapmakta olduğum için, ödeme ve ( varsa ) çalıştığınız şirkete karşı gizlilik konusunda içinizin rahat olmasını isterim.

* Elimde örnek ambalaj resimleri mevcut. İsteyen olursa mail ile gönderirim.

Saygılarımla.
İyi Çalışmalar.

E-posta: ***********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Ambalaj resmi ve tasarımı için serbest çalışan aranmaktadır. - Türkiye Geneli veya Ambalaj resmi ve tasarımı için serbest çalışan aranmaktadır. - Türkiye Genelisayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

fato.grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fato.grafik

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2011 #3
Merhabalar,

Elinizdeki çalışmalardan birkaçtane gönderirseniz konuyla ilgili daha net bilgi alabilirim ve yardımcı olabileceğimi sanıyorum. ***********
harungurun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harungurun

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2011 #4
ilanınızla bende ilgileniyorum mail atarsanız sevinirim. ***********
Tnm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tnm

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-01-2011 #5
Değerli forum üyeleri ;
Forumda mesaj yazan iki arkadaşımız ve mail ile ulaşan 20 arkadaşımıza tarafımdan tek tek bilgi verilmiştir. İlgilenen diğer üyeler varsa bana yukarıda yazan mailden ulaşabilirler. Her başvuru benim için değerli olup, hiç bir üyeyi cevapsız bırakmayacağımı bilmenizi isterim.

Görüşme süreci tüm üyeler için mesajın yeni tarihli olması sebebiyle devam etmekte olup, maillerini cevapladığım arkadaşlarımıza forum nezdinde ilgileri için teşekkür ederim.

Konuyu sahipsiz bırakmayıp, işi vereceğim arkadaşımızı belirlediğimde "konuyu kapatıyorum" diye mesaj yazarak sizleri bilgilendireceğim.

Saygılarımla.
siriin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

siriin

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2011 #6
ilanınızla ilgileniyorum elinizdeki örneklerden gönderirseniz sevinirim.
selcuk bilek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcuk bilek

Grafiker / Tekirdağ

Alt 28-01-2011 #7
ilaninizla ilgilenmekteyim elinizdeki ornekleri bana ulastirirsaniz daha saglikli bir sekilde yardim edebilecegime inaniyorum saygilar...

ayşegüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayşegüll

Eğitimci / İstanbul

Alt 29-01-2011 #8
ilanınızla ilgileniyorum, örnek resimleri görmek isterim ***********
nezmes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nezmes

Hiç Biri / İzmir

Alt 30-01-2011 #9

İşiniz ile ilgilenmekteyiz...
akkaya1606 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akkaya1606