ambalaj sektörüne hizmet veren matbaamıza deneyimli Bay Grafiker aranıyor... İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - ambalaj sektörüne hizmet veren matbaamıza deneyimli Bay Grafiker aranıyor... İstanbul ...

ambalaj sektörüne hizmet veren matbaamıza deneyimli Bay Grafiker aranıyor... İstanbul
pokumagaan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pokumagaan

Forumdan Uzaklaştırıldı

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 12-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ambalaj sektörüne hizmet veren matbaamıza, ambalaj konusunda deneyimli Bay grafiker alınacaktır... Yerimiz İstanbul Habipler'de dir.. .
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

xfreeboys isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xfreeboys

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Alt 12-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ambalaj sektöründe hiç çalışmadım ama öğrenmek en fazla 1 haftamı alır.500 evlerde oturuyorum habiblere yakınım o yüzden sizinle çalışmak isterdim.Grafik tasarım programları yanında iyi derecede 3dsmax bilgisinede sahibim.Mesela şekli modeli ne olursa olsun her çeşit kutu ve ambalaj tasarımını 3 boyutlu şekliyle sunabilrim.

çalışma teklifim : 800 + yol + yemek + sigorta
pokumagaan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pokumagaan

Forumdan Uzaklaştırıldı

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 15-06-2009 #3
...arkadaşlar eleman alındı teşekkür ederiz...
Mehmet28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet28

Grafiker / İstanbul

Alt 15-06-2009 #4
800 yemek yol sigorta nın karşılığı:
1: siz bu işi bilmiyosunuz
2:bu kadar tecrübeniz varsa karşılığı bumu sizce
3: 10 yıldır bu meslekte çalışıp hala öğreniyor insanlar 1 haftada öğrenirim ne demek
Kusura bakmayın
xfreeboys isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xfreeboys

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Alt 16-06-2009 #5
ben bana yakın olduğu iiçin bu kadar az ücret istedim yani garanti olsun diye.

Bu arada sana bir kaç çalışma gönderirim aklın şaşar.Anlarsın o zaman bu işi bilip bilmediğimi