Ambalaj tasarımı konusunda uzman freelance grafiker arıyoruz - İzmir

İş Veren İlanları - Ambalaj tasarımı konusunda uzman freelance grafiker arıyoruz - İzmir ...

salsero isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salsero

Hiç Biri / İzmir

Alt 08-03-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ambalaj tasarımı konusunda uzman freelance grafiker arıyoruz

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Süt ürünleri firmasına ambalaj tasarımı konusunda destek olacak freelance arkadaş arıyoruz. İlgilenen arkadaşların acil irtibata geçmesini rica ediyorum. Taslak çalışmasını beğendiğimiz arkadaşla ilerleyeceğiz.

E-posta:

Telefon: 0537 200 59 59
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-03-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Ambalaj tasarımı konusunda uzman freelance grafiker arıyoruz - İzmirAmbalaj tasarımı konusunda uzman freelance grafiker arıyoruz - İzmirAmbalaj tasarımı konusunda uzman freelance grafiker arıyoruz - İzmirAmbalaj tasarımı konusunda uzman freelance grafiker arıyoruz - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
erdipasha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdipasha(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-04-2016 #3
Merhaba;
Ben yardımcı olabilirim. Kutu tasarımı üzerine her konuda beraber çalışabiliriz.
Bu mesajdan alıntı yap
furkideepweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

furkideepweb

Grafiker / Aydın

Alt 16-04-2016 #4
işinize talibim!

3 aydır profesyonel olmak üzere, 2 senedir photoshopla uğraşıyorum.

Facebook, Twitter, WattPad gibi sosyal paylaşım ortamlarını kullanan kişilere, iş yerlerine, internet sitelerine, kişisel isteklere tasarım yapıyorum. Hafta içi akşam; 20:00'den sonra, hafta sonu; Sabahtan akşama kadar kısım kısım aktifim ve çalışabilirim.

Ücretli veya karşılıklı olmak üzere, 2 seçenekli ödeme şekli kullanıyorum.
(PayPal üzerinden ücreti alıyorum. Para ödeyemeyecek durumdaysanız, sosyal medya ortamları, sayfalar veya siteler ile anlaşabiliriz.)

Photoshop CS 5, Pixlr, Photoscape, PicsArt, Blender gibi programlara oldukça hakimim.

Daha geniş çaplı görüşmek için;

Mail hesaplarım:

Telefon numaram:
+90 541 972 1232
Bu mesajdan alıntı yap