ambalaj tasarımı

Ambalaj Tasarımı - ambalaj tasarımı ...

ambalaj tasarımı
ottoman43 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ottoman43

Yrd. Grafiker / Eskişehir

ambalaj tasarımı

Alt 03-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldum.ambalaj işine girmegi düşünüyoruz.ilk etapta tasarım olmayacak yani hazır firmalarımız var ürünlerini yapabilecegimiz..yani bir ofset baskı fabrikasında grafik tasarım şartmıdır..saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 04-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Senin sorun şöyle olmuş biraz;
"bir lokanta açacağız, aşçıya ihtiyacımız olurmu?"
İlk başta tasarıma ihtiyacınız olmayacaksa bile işler baskıya tamamen hazır gelmeyebilir, müdahele-montaj-film gerekebilir. Ve elbetteki bir ofset baskı fabrikasına grafik tasarım şarttır.
Bu mesajdan alıntı yap

ottoman43

Alt 04-04-2008 #3
öncelikle çok sogal...sektörün yabancısıyız Allah izin verirse bir aya kadar başlayacagız 4 renk heidelberg ofset makinasını aldık bir aya kadar da diger makinalarımız gelecek yanlız biz bu işi anadoluda yapacagız burda grafiker bulmak çok zor yardımlarınızı bekliyorum saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-04-2008 #4
merhaba arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldum.ambalaj işine girmegi düşünüyoruz.ilk etapta tasarım olmayacak yani hazır firmalarımız var ürünlerini yapabilecegimiz..yani bir ofset baskı fabrikasında grafik tasarım şartmıdır..saygılar
Amlabalaj çok genel bir kavramdir...Ambalajin hangi uygulama alani ile ilgisiniz?
ofset baskı için, ne tip uygulamalar gibi?
İlk etapta, tasarım olmiyacak diyorsunuz? sadece baskı işine giriyorsun biçiminde anliyorum... Daha doğrusu sizi anlamiyorum...Sorunuzu yeniden anlatamayi deneyin...ambalaj tasarımı

öncelikle çok sogal...sektörün yabancısıyız Allah izin verirse bir aya kadar başlayacagız 4 renk heidelberg ofset makinasını aldık bir aya kadar da diger makinalarımız gelecek yanlız biz bu işi anadoluda yapacagız burda grafiker bulmak çok zor yardımlarınızı bekliyorum saygılar
Siz ofset baskı kutu mu yapacak sınız? Bu konuda netlessek?
Bu mesajdan alıntı yap

ottoman43

Alt 04-04-2008 #5
Amlabalaj çok genel bir kavramdir...Ambalajin hangi uygulama alani ile ilgisiniz?
İlk etapta, tasarım olmiyacak diyorsunuz? sadece baskı işine giriyorsun biçiminde anliyorum... Daha doğrusu sizi anlamiyorum...Sorunuzu yeniden anlatamayi deneyin...ambalaj tasarımı
şöyle anlatayım;tasarımdeyince ben yeni bir ürün olarak anlıyorum fakat bizim yapacagımız iş şu anda faliyet gösteren firmaların hazır kutuları.

evet aynen öyle nucat
Bu mesajdan alıntı yap

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-04-2008 #6
Üretci firmalarin en büyük sorunlarindan birisi tedarikci firma değiştirdiklerinde yada birden fazla firma ile çalıştıkları zaman, yaşadıkları baskı farklılıgıdır... Çünkü tedarikçi firmalar grafik servislerini geliştirmişler ve grafik calışmaları kendi doğrularina ve çalisma ortamalarina göre güncellemislerdir. Bir önceki baskını aynısını yada en yakını vermek sizin için zor olacak ve baskı firesi vererek maliyetinizi arttirmis olacaksınız...
Sizin baskı teknigini iyi bilen bir tasarımcıya değil, operatöre ihtiyaciniz var...
Bu mesajdan alıntı yap
berguvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berguvan

Grafiker / İstanbul

Alt 11-04-2008 #7

Siz ofset baskı kutu mu yapacak sınız? Bu konuda netlessek?
Ofset demiş ne olacak naylona mı baskı yapacak ambalaj tasarımı karton ambalajdır muhtemelen 4 renk makinada basılacakmış ambalaj tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-04-2008 #8
Ofset demiş ne olacak naylona mı baskı yapacak ambalaj tasarımı karton ambalajdır muhtemelen 4 renk makinada basılacakmış ambalaj tasarımı
ambalaj tasarımı hah bende berguvan nerede kaldi diyordum... ambalaj tasarımı ambalaj tasarımı ambalaj tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
berguvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berguvan

Grafiker / İstanbul

Alt 11-04-2008 #9
ambalaj tasarımı hah bende berguvan nerede kaldi diyordum... ambalaj tasarımı ambalaj tasarımı ambalaj tasarımı
tamam tamam geldik işte ambalaj tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap

ottoman43

Alt 11-04-2008 #10
ewet kroma kartona ofset baskı yapacagız kutu yani yardımlarını bekliyoruz saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ambalaj, ofset bask