Ambalaj Tasarımı Üzerine Yardım

Ambalaj Tasarımı - Ambalaj Tasarımı Üzerine Yardım ...

adamolacakyazar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adamolacakyazar

Hiç Biri / İzmir

Alt 05-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar ilk kez bir ambalaj çalışması yapacağım. Bir kahve paketi olacak bu, ambalaj için herhangi bir programla çalışmalı mıyım? Yoksa fark etmez mi? Atıyorum photoshop, corel vs. Artı olarak nelere dikkat etmeliyim normal bir tasarım dışında ambalajda?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

serkanbens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanbens(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hangi programda daha rahat çalışacak isen yada bilgin varsa onda çalışabilirsin.
kahve paketinde taşma payı vermeyi unutma ve katlanma olacağından yazıları yada logo herneyse kenarlara çok sıfırlama. ben olsam photoshopta çalışırdım. çünkü effekt özellikleri diğerlerinden çok daha geniş ve güzel.
Bu mesajdan alıntı yap
doladamon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doladamon

Grafiker / Denizli

Alt 06-11-2015 #3
ben illustrator de çalışmanı tavsiye ederim hatasız ve kusursuz olur ve netten çok güzel vektörel örnekler bulup süsleyebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
adamolacakyazar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adamolacakyazar

Hiç Biri / İzmir

Alt 09-11-2015 #4
hangi programda daha rahat çalışacak isen yada bilgin varsa onda çalışabilirsin.
kahve paketinde taşma payı vermeyi unutma ve katlanma olacağından yazıları yada logo herneyse kenarlara çok sıfırlama. ben olsam photoshopta çalışırdım. çünkü effekt özellikleri diğerlerinden çok daha geniş ve güzel.
Photoshop'la bu işi halledebiliyorsam güzel. Dediğin doğru efekt ve görsellik konusunda güzel işler çıkıyor Ps'da, eyvallah hocam.
Bu mesajdan alıntı yap