Ambalaj tasarımı yardım?

Ambalaj Tasarımı - Ambalaj tasarımı yardım? ...

Ambalaj tasarımı yardım?
emre_ozturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre_ozturk

Grafiker / İstanbul

Ambalaj tasarımı yardım?

Alt 08-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler benim bir sorum olacak buradaki ustaların portfolyolarına bakıyorum müthiş tasarımlar var özellikle de ambalaj tasarımları çok dikkatimi çekti 3 boyutlu bir ambalaj tasarımı yaparken hangi programları kullanıyorsunuz bunu corelde veya photoshopta gerçeğine yakın yababilirmiyim. yoksa 3d max gibi 3 boyutlu çizim programıyla mı yapıyorsunuz sadece bunu merak ettim. cevaplarsanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İstediğiniz program ile yapabilirsiniz. Eğer biraz çizim biraz da ışık ve gölge bilginiz varsa bu konularda hayal ettiğiniz ambalaj tasarımını tasarlayabilirsiniz. İş sadece yeteneğinizle birlikte melekenize kalıyor...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
pavlodar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pavlodar

Yrd. Grafiker / Bursa

Alt 20-04-2010 #3
Kardeş hepsiyle yapılır 3d max'te dah gerçekci olur ama photoshopta işini görür...
Bu mesajdan alıntı yap