Ambalaj tasarımında yardım edin lütfen

Ambalaj Tasarımı - Ambalaj tasarımında yardım edin lütfen ...

GokselSen9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GokselSen9

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Dosya19

Alt 12-12-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Elektronik iletişim kapsamında hoca ambalaj tasarımı yapmamızı istedi. Fakat yapacağımız tasarımın ana hatlarıyla yani süt kartonuna tasarım yapacaksak kartonun katlanılabilir yerlerinin açık olarak tasarlandiği taslak istiyor. Taslak çizmeyi beceremedim. Yardım edin lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ErsemErcil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ErsemErcil

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 12-12-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu isi en kolay nasil yaparim diye dusunursen halledersin aslinda Ambalaj tasarımında yardım edin lütfen
Al bir sut kartonu, yirtmadan kesmeden dikkatlice tamamen ac dumduz olacak sekilde. Katlancak yerleri de belli olur tasarimi yapman gereken bolgeler de. Bu bolgeleride olcup ona gore tam boyutunda cizim/tasarim yapabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-12-2014 #3
Elektronik iletişim kapsamında hoca ambalaj tasarımı yapmamızı istedi. Fakat yapacağımız tasarımın ana hatlarıyla yani süt kartonuna tasarım yapacaksak kartonun katlanılabilir yerlerinin açık olarak tasarlandiği taslak istiyor. Taslak çizmeyi beceremedim. Yardım edin lütfen

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap