Ambigram " istanbul"

Deneme Çalışmalar - Ambigram " istanbul" Sponsorlu Bağlantılar -- arkadaşlar konuyu tam olarak nereye açacağımı bilemedim... benim şu günlerdeki sorunum "İSTANBUL" Ambigram yazıları.. sitede aramadığım yer kalmadı lakin örnekler bulamadım. daha önce yapılmış çalışmaları incelemek istiyorum... ...

Ambigram " istanbul"
twist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

twist

Hiç Biri / İstanbul

Ambigram " istanbul"

Alt 20-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

-- arkadaşlar konuyu tam olarak nereye açacağımı bilemedim... benim şu günlerdeki sorunum "İSTANBUL" Ambigram yazıları.. sitede aramadığım yer kalmadı lakin örnekler bulamadım. daha önce yapılmış çalışmaları incelemek istiyorum...
internetten bulabildiğim örnek bir çalışma bu var ..Ambigram  " istanbul"
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 20-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu çalışma ambigram değil ...
Bu mesajdan alıntı yap

twist

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-06-2012 #3
Bu çalışma ambigram değil ...
-- her iki taraftanda bakıldığında aynı görüntüye sahip olmasını istiyorum ... adının ne olduğunun pek bir önemi yok... hatta görsel olarak güzel kaligrafik çalışmalar bile olabilir.... yada dairesel düşünülerek yapılmış çalışmalar bile oldukça işime yarar...
Bu mesajdan alıntı yap
BG Gocmen TR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BG Gocmen TR

Grafiker / İstanbul

Alt 20-06-2012 #4
nereden bakılırsa bakılsın minare motiflerinden 2 si ters durduğu için hoş olmamış bence
Bu mesajdan alıntı yap

BG Gocmen TR

Grafiker / İstanbul

Alt 20-06-2012 #5
Tabi onlar minare motifi ise..
Bu mesajdan alıntı yap

twist

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-06-2012 #6
nereden bakılırsa bakılsın minare motiflerinden 2 si ters durduğu için hoş olmamış bence
bu çalışma bana ait değil sadece ambigrama örnek olsun diye verdim... çalışmayı yapan kişinin bu yorumundan haberi olmayacaktır eski bir çalışma zaten.... :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 20-06-2012 #7
Ambigram oluşturan bir site var 18.75 $ son çare olarak düşünür müsünüz bilemiyorum. Eklediğiniz resim de o sitenin oluşturduklarından biri ...
Bu mesajdan alıntı yap

twist

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-06-2012 #8
Ambigram oluşturan bir site var 18.75 $ son çare olarak düşünür müsünüz bilemiyorum. Eklediğiniz resim de o sitenin oluşturduklarından biri ...
bende inceledim onları hatta ambigram maker programı bile mevcut ... özgün çalışmalar daha başarılı olduğu için ve olası telif sorunu yaşamamak için kişisel çalışmalar olması gerekir... olaki senin bir çalışman olursa bilirim ki bu sana ait ve muhatabım sen olursun demektir...
Bu mesajdan alıntı yap

BG Gocmen TR

Grafiker / İstanbul

Alt 20-06-2012 #9
Pekala Ambigram  " istanbul" Keşke yapan şahıs okuyo olsaydı diyelim o zaman Ambigram  " istanbul"
Bu mesajdan alıntı yap

twist

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-06-2012 #10
Pekala Ambigram  " istanbul" Keşke yapan şahıs okuyo olsaydı diyelim o zaman Ambigram  " istanbul"
-- :smile: okumadığı daha iyi üzülürdü ....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları