''Amcamın yüzünde hala umut var''karakalem çalışmam

Karakalem - ''Amcamın yüzünde hala umut var''karakalem çalışmam Sponsorlu Bağlantılar yaş 16 bir dergiden bakarak çizdim...

oxside isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oxside

Öğrenci (Grafik) / Sivas

Alt 13-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yaş 16 bir dergiden bakarak çizdim ''Amcamın yüzünde hala umut var''karakalem çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 13-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yaş 16 ama sendede çok umut var...ellerine sağlık kardeşim...tebrik ederim...gözündeki umudu olduğu gibi verebilmişsin...durmak yok yola devam...
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 14-09-2008 #3
Sakalı tarz olmuş ,Hangi devirde yaşıyo bu amca''Amcamın yüzünde hala umut var''karakalem çalışmamama kaşlar süper...Tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap
ressam26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ressam26(35)

Sanat Yn. / Kayseri

Alt 14-09-2008 #4
gözünde umut var ama ışık yok ''Amcamın yüzünde hala umut var''karakalem çalışmam küçük birer silgi vuruşu istiyor bence.
oldukça yeteneklisin bravo sana bence güzel sanatlar okumalısın''Amcamın yüzünde hala umut var''karakalem çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2008 #5
Umudu kağıda çok güzel yansıtmışsın bence tabrikler.
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa Timur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa Timur

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-09-2008 #6
eğer yüz ifadesiyle ilgili yorum yapacaksak, gözlerinde gördüm ben bu amcanın umudu diyebilirim.. ama anatomiye bakacaksak ki ben ona bakarım çok zaman, kulak ve çenenin birleştiği noktaya itirazım var diyorum.. kulağın içindeki kıvrımların başıboşluğu ve amcanın çift favorili oluşunu da es geçemiyorum tabi.. ama burun ve alın kısmında yakaladığın kaliteli çizgiyi birde gözlerin biçiminde devam ettirebilmiş olmanı da tebrik etmemek hata olurdu ''Amcamın yüzünde hala umut var''karakalem çalışmam
yaşın 16 ve gıpta edilecek senelerdesin arkadaşım.. kıymetini bilerek geliştirirsen çizgini ilerleyen zamanda adını ezberleteceğin bir çok platform olacaktır eminim ''Amcamın yüzünde hala umut var''karakalem çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
ussamx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ussamx

Matbaacı / İzmir

Alt 18-09-2008 #7
Evet benimde bir çırağım vardı genç yaşına göre oldukça yetenekliydi ben ona harcama kendini matbaalarda dediysemde dinletemedim... umarım sen bişeyler yapmayı başarırsın

Eline sağlık çok güzel çizmişsin
Bu mesajdan alıntı yap
sevinc_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevinc_s

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 19-09-2008 #8
eğer yüz ifadesiyle ilgili yorum yapacaksak, gözlerinde gördüm ben bu amcanın umudu diyebilirim.. ama anatomiye bakacaksak ki ben ona bakarım çok zaman, kulak ve çenenin birleştiği noktaya itirazım var diyorum.. kulağın içindeki kıvrımların başıboşluğu ve amcanın çift favorili oluşunu da es geçemiyorum tabi.. ama burun ve alın kısmında yakaladığın kaliteli çizgiyi birde gözlerin biçiminde devam ettirebilmiş olmanı da tebrik etmemek hata olurdu ''Amcamın yüzünde hala umut var''karakalem çalışmam
yaşın 16 ve gıpta edilecek senelerdesin arkadaşım.. kıymetini bilerek geliştirirsen çizgini ilerleyen zamanda adını ezberleteceğin bir çok platform olacaktır eminim ''Amcamın yüzünde hala umut var''karakalem çalışmam
bencede katılıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
yasemin özbek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasemin özbek

Grafiker / Hatay

Alt 19-09-2008 #9
sac ve sakal olmamamıs ama zaten 16 yasında yapmıssın yuzundekı ifadeyı cok iyi vermıssın ama saca ve sakal olmamamıs goze batıyor ama emınim sen şimdi cok daha ii çiziyorsundur
Bu mesajdan alıntı yap
SHGİPTAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SHGİPTAR

Grafiker / İstanbul

Alt 19-09-2008 #10
Güzel çalışma Bravo
Devamını bekleriz :smile:
Gölgelendirmeler daha yumuşak olursa iyi olur
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags