AnadoLu Ate$i~TrOya AFİŞİ

Afiş Tasarımı - AnadoLu Ate$i~TrOya AFİŞİ Sponsorlu Bağlantılar [FONT="Book Antiqua"]Ben bu konuda Acemiyim..Daha öğrenciyim..Ve ödev olarak ANADOLU ATEŞİ konulu Afiş Tasarımı istendi..Böyle birşey hazırladım.Düşüncelerinizi bekliyorum.teşekkürler[/FONT]...

Alt 07-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[FONT="Book Antiqua"]Ben bu konuda Acemiyim..Daha öğrenciyim..Ve ödev olarak ANADOLU ATEŞİ konulu Afiş Tasarımı istendi..Böyle birşey hazırladım.Düşüncelerinizi bekliyorum.teşekkürler[/FONT]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

baranbeyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baranbeyy(35)

Grafiker / Antalya

Alt 07-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshop'a yeni başladığım yıllar wind efekti, bevel and emboss, patternler o kadar hoşuma giderdiki bütün işlere onları uygulardım. Ama zaman geçtikçe insan anlıyorki kendinizi geliştirdikçe onlar size basit geliyor.Mesala şimdi aynı işleri gördüğüm zaman ne kadar kötü diye düşünüyorum.Bunun sebebi belkide çok kullandığımdan olabilir.Zaman geçtikçe insanda yaptığı işlere gülüp geçiyor.Ve bütün arkadaşlara soruyorum.Bu duygu sizdede varmı?

Neyse konumuza gelelim.Verdiğin wind'i abartmışssın. Anadolu ateşinin altına güzel bir ateş efekti uygulayabilirsin.Zeminin alt tarafı fabrika ve evler gibi duruyo zemn hoş olamamış.Ve anadolu ateşi rengide olmamış.Kırmızı zemine bordo pattern olmaz.Boğulur kalır.Adrese verdiğin emboss yazıları okunmaz hale getirmiş.Ayrıca çok büyük yazmışsın.Troya ya gümüş efekti vermeye çalışmıssın bence olmamış ama verdiğin windi birde sola versen belki biraz daha cazip gelebilir.Mustafa Erdoğan yazısı ise orada olmamış...

Kısacası ben hocanın yerinde olsaydım beğenmezdim.Ama hakkınıda yememek lazım.Yeni başlayan için güzel. Ama hep böyle kalmamanı tavsiye ederim.

Kendinin geliştirmen ve daha çok çalışman tavsiyelerimle...,

Eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
efsunlu_kizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-05-2008 #3
bence acemi birisine göre güzel olmus emegine saglık anadolu atesine ates efekti verseydin sıradan olurdu ama mustafa erdogan yazısı orda olmamıs
Bu mesajdan alıntı yap
güneş gün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 07-05-2008 #4
diğer arkadaşların görüşlerine katılıyorum yani yazıların okunması ve efektler hakkında...ancak okulda size bir şey öğretildiğinde onu öğrendiğinizi birazda ispat olarak kullanmak zorunda kalıyorsunuz ..bende öğrenciyim ordan biliyorumm..başarılarınızın devamını dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap
Graphixel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Graphixel(29)

Yrd. Grafiker / Denizli

Alt 07-05-2008 #5
Photoshop'a yeni başladığım yıllar wind efekti, bevel and emboss, patternler o kadar hoşuma giderdiki bütün işlere onları uygulardım. Ama zaman geçtikçe insan anlıyorki kendinizi geliştirdikçe onlar size basit geliyor.Mesala şimdi aynı işleri gördüğüm zaman ne kadar kötü diye düşünüyorum.Bunun sebebi belkide çok kullandığımdan olabilir.Zaman geçtikçe insanda yaptığı işlere gülüp geçiyor.Ve bütün arkadaşlara soruyorum.Bu duygu sizdede varmı?

ewet bende çok kullanıyordum simdi profesyonel çalısmıorum amatörüm ama bunun farkındayım cok dikkat cekici oluyor ama hos durmuyor sade yazılar daha güzel oluyor kaliteyi gösteriyor....
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 28-06-2008 #6

Neyse konumuza gelelim.Verdiğin wind'i abartmışssın. Anadolu ateşinin altına güzel bir ateş efekti uygulayabilirsin.Zeminin alt tarafı fabrika ve evler gibi duruyo zemn hoş olamamış.Ve anadolu ateşi rengide olmamış.Kırmızı zemine bordo pattern olmaz.Boğulur kalır.Adrese verdiğin emboss yazıları okunmaz hale getirmiş.Ayrıca çok büyük yazmışsın.Troya ya gümüş efekti vermeye çalışmıssın bence olmamış ama verdiğin windi birde sola versen belki biraz daha cazip gelebilir.Mustafa Erdoğan yazısı ise orada olmamış...
aynı fikirdeyim. adreste emboss hiç kullanmasaydın keşke. zemin çok itici gedi bana.

(baranbeyy ilk günlerde bende bir blending teki efectleri uygulardım sanki çok büyük bişi yapmış gibi 'vay be neler yaptım !AnadoLu Ate$i~TrOya AFİŞİ' diye övünürdüm. şimdi hatırladıkça gülüyorumAnadoLu Ate$i~TrOya AFİŞİ )
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(28)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 28-06-2008 #7
Bende amatörüm AnadoLu Ate$i~TrOya AFİŞİ sana tavsiyem wind efektinin degerleri biraz azaltman yada kullanmaman bence şık durmamış ama arka fon ve troya fontunu çok begendim emegine saglık
Bu mesajdan alıntı yap
mr.circassian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mr.circassian

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 29-06-2008 #8
herşey ortalıyken adres ve tarih yazısıda ortalanması daha iii olurdu arkadaşlar kağıda yerleştşrmekte tasarımın bütünleyici elemanıdır unutmayalım... saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
kaplansoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaplansoft

Grafiker / Antalya

Alt 29-06-2008 #9
evt güzel olmuş troya yazı tipi
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afi