Anadolu teknik grafik öğrencisiyim geçiş hakkımı kullanmak istiyorum yardım edebiliriniz

Kantin - Anadolu teknik grafik öğrencisiyim geçiş hakkımı kullanmak istiyorum yardım edebiliriniz Sponsorlu Bağlantılar Ben anadolu teknik grafik tasarım öğrencisiyim 2 yıllık geçiş hakkımızı nasıl kullanıcaz biliyor musunuz tecrübeli biri bana yardım edebilir mi rica ediyorum hangi üniversitelere var bu olay nasıl ...

Anadolu teknik grafik öğrencisiyim geçiş hakkımı kullanmak istiyorum yardım edebiliriniz
sasomelih isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sasomelih

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 29-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ben anadolu teknik grafik tasarım öğrencisiyim 2 yıllık geçiş hakkımızı nasıl kullanıcaz biliyor musunuz tecrübeli biri bana yardım edebilir mi rica ediyorum hangi üniversitelere var bu olay nasıl oluyor ufak bilgi istiyorum şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Grafisayar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafisayar

Grafiker / Bursa

Alt 30-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Geçiş ile ilgili okuldan bilgi alabilirsin , 2 yıllığın bir geleceği yok sadece matbaacılarda ve kurumsallaşamamış yerlerde çalışabilirsin, 4 yıllıklara girmen için tercih olayı yok her üniversitenin yetenek sınavı var giriş şartlarına uyarsan yani ygs puanı vs. başvurursun ondan sonra yetenek sınavına girersin konular genelde Manken çizimi , karakalem , imgesel şeklinde oluyo bu konular hakkında çizim kurslarına gidebilirsin. ve yetenek sınavında aldığın not ile ygs puanın birleştirilerek sıralamalar gerçekleşir ve o okul kaç kişi alıcaksa ona göre girmiş olursun.2 yıllıkta fazla bi iş imkanı arama yani kısacası. tavsiyem iyi bir çizim kursuna git
Bu mesajdan alıntı yap