anadolu yakası - İstanbul

İş Veren İlanları - anadolu yakası - İstanbul ...

ferda kutlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferda kutlu

Matbaacı / İstanbul

Alt 11-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

anadolu yakası

Program/Seviye: matbaa deneyimli

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: matbaamıza mac ve pc tecrübesi olan takım arkadaşları arıyoruz.

E-posta:

Telefon: 0216 261 20 01
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları anadolu yakası - İstanbul - anadolu yakası - İstanbul ya da anadolu yakası - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | anadolu yakası - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
anadolu yakası - İstanbul | anadolu yakası - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Andiroglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Andiroglu

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 13-10-2011 #3
CorelDraw ve Photoshop biliyorum. Daha önce hiçbir yerde çalışmadım. Anadolu yakasında oturuyorum, kendini geliştirmeye açık birisiyim. Acil iş aramaktayım, işinize yararmıyım cvp verirseniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap