Anadolu Yakası Staj Yeri Arıyorum [Grafik-Web] Üzerine... - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Anadolu Yakası Staj Yeri Arıyorum [Grafik-Web] Üzerine... - İstanbul ...

Metiger isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Metiger

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 02-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Anadolu Yakası Staj Yeri Arıyorum [Grafik-Web] Üzerine...

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Üsküdar Ticaret Meslek Lisesi, son sınıf öğrencisiyim. Grafik, yada web üzerine staj yeri arıyorum. Grafik ağırlıklı tercihtir. Anadolu yakasında çalışabileceğim iş yerleri arıyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Anadolu Yakası Staj Yeri Arıyorum [Grafik-Web] Üzerine... - İstanbul - Anadolu Yakası Staj Yeri Arıyorum [Grafik-Web] Üzerine... - İstanbul ya da Anadolu Yakası Staj Yeri Arıyorum [Grafik-Web] Üzerine... - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Anadolu Yakası Staj Yeri Arıyorum [Grafik-Web] Üzerine... - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
uurca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uurca

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-09-2012 #3
yerimiz kadıköydedir.

adresine cv gönderebilirsiniz...

iyi günler.
Bu mesajdan alıntı yap