Anadolu Yakası

Sonuçlanan İlanlar - Anadolu Yakası ...

Anadolu Yakası
dengeist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dengeist

Grafiker / İstanbul

Anadolu Yakası

Alt 28-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Anadolu yakasında bulunan ve matbaa hizmeti ağırlıklı ajansımız için grafiker arakadaş arıyoruz
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafigirl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafigirl

Grafiker / İstanbul

Alt 03-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba Matbaada staj yaptım ve baskıya da iş gönderdim.Anadolu yakasında oturuyorum cv mi ve gerekli bilgilerimi eğer eleman bulmadıysanız gönderebilirim.
kara_1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kara_1

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 20-02-2008 #3
Selam eğer gerçekten profesyonel birini arıyorsanız email adresi verin CV göndereyim.
irfansonmezgul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irfansonmezgul

Grafiker / İstanbul

Alt 17-03-2008 #4
Anadolu yakasında zeynep kamilde oturmaktayım. Matbaa Meslek Lisesi Mezunuyum. 1976 dogumluyum 8 yıllık Matbaa deneyimim var Mac ortamında Adobe Photoshop, Freehand 9-10-MX, Quarkexpress, Ofis Programlarını kulllanmaktayım.... Eğer istenirse iş örneklerinden olusan bir pdf ve bir CV gönderebilirim.... İyi calısmalar....

İrfan Sönmezgül
avon61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

avon61

Grafiker / Kocaeli

Alt 20-03-2008 #5
10 yil tecrubeli grafiker. Guner SAGLAM. 01.09.1981 Yomra/Trabzon dogumlu. Bekar bir bayan. Ilk ve ortaokul egitimini Beylerbeyi’nde aldi. Darica Lafarge Aslan Çimento Endüstri Meslek Lisesi Matbaa Bölümü mezunu. ingilizce'ye ilgisi büyük. Su an okuma, yazma ve konusma orta duzeyde. Meslegini çok seviyor. 10 yillik tecrübesiyle, yaraticilik ve tasarim
onun isi. Sıkı bir Yesilay’ci. Kariyer hedefi; profesyonel bir ortamda yaraticiligini özgüveni ile birlestirerek kurumsal bir yapi içerisinde ekip çalismasina ve verilen görevlere katki sunmak. Bazi gazete ve matbaalarda Grafik tasarimci, Bilgi islem sefi, Matbaa on hazirlik sorumlusu olarak görev yapti. En son çalistigi, sirketteki görevi 2 yil sürdü. Halen “Marmara Vitrin” adli ekonomi ve sanayi dergisinin proje tasarimciligini devam ettiriyor. Musteri portfoyu genis. Su an çalismiyor. B sınıfı surucu ehliyetine sahip. Aktif araç kullanıyor. Anadolu Yakası'nda is ariyor.
grafipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipek

Grafiker / İstanbul

Alt 13-04-2008 #6
pendikte oturuyorum.. grafik okudum. grafik programlarını ii biliyorum.. kendimi daha da geliştrmek istiyorum
esma hanım isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esma hanım

Grafiker / Kocaeli

Alt 15-04-2008 #7
merhba ben freehand photoshop corel proshow gold kullanıyorum.freelance olarak olursa benim için daha ii olur daha önce reklamcıda fotoğfracıda matbada sorumlu grafiker olarak çalıştım şuan ise tanıtım slaytları yapmaktayım...
sezer.meltem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sezer.meltem

Grafiker / Bingöl

Alt 16-04-2008 #8
yeriniz nerde bir web adresi falan verseniz iyi olur
gökhanadem_85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gökhanadem_85

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 08-06-2008 #9
okke ssize ulaşabilceğim adres ya da bilgi verirsenz en azından tanışmş oluruz.ilgilenirseniz sevinirm

Tags
anadolu, yakas