anadolu yakası yardımcı grafiker olarak iş arıyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - anadolu yakası yardımcı grafiker olarak iş arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar anadolu yakası yardımcı grafiker olarak iş arıyorum Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Program/Seviye: photoshop illustrator ındesing corel draw front page programları biliyorum İş deneyimi ve ...

umitkaragoz1988 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umitkaragoz1988

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

anadolu yakası yardımcı grafiker olarak iş arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: photoshop
illustrator
ındesing
corel draw
front page

programları biliyorum

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali:

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: istanbul anadolu yakası / tuzlada ikamet ediyorum.
grafiker yardımcısı olarak işe başlamak istiyorum ilgilenenler telefon numaramdan bana ulaşabilirler.

E-posta:

Telefon: 0531 380 66 05
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

anadolu yakası yardımcı grafiker olarak iş arıyorum - Türkiye Genelianadolu yakası yardımcı grafiker olarak iş arıyorum - Türkiye Genelianadolu yakası yardımcı grafiker olarak iş arıyorum - Türkiye Genelianadolu yakası yardımcı grafiker olarak iş arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
yenidunyalar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yenidunyalar

Eğitimci / İstanbul

Alt 24-03-2011 #3
İş yerimiz, Minibüs yolu üzeri Cevizli Tren istasyonuna 200m mesafede giriş katındadır.
Ağırlıklı olarak tabela tasarımı yapılmaktadır.
Tabela ve Dijital baskıya uygun çalışma yapabilecek eleman aramaktayız.
İmalat tecrübeniz yoksa da bu çok önemli bir sorun teşkil etmeyecektir.
Asıl isteğimiz, iş yerimize gelen ya da maille veya telefonla ulaşan müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışma yapıp, standart çizelgelere göre fiyat verebilmektir. Müşterilerimize güler yüz gösterecek, alternatif tabela çalışmalarıyla işi almaya çalışacak kendine güvenen kişiler aramaktayız. Program bilginiz çok iyi olmasa da, kendinizi geliştirmeye açık olmanız yeterlidir.

İş yerimizde folyo kesim makinesi, dijital baskı makinesi, lazer pleksi kesim makinesi ve diğer tabela malzemeleri mevcut olup, ledli, kutu harfli, normal ışıklı ve ışıksız tabelalar yapmaktayız. Fason olarak da lazer pleksi kesim ve baskı işi yapıyoruz.

Görüşülecek kişi Ümit Ceylan. CV lerinizi mail adresimize gönderebilirsiniz.

Ücret ilk girişte 700 TL olup, verimli çalışmamız halinde bir ay sonra artırılacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
hugeking isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hugeking

Grafiker / İstanbul

Alt 11-04-2011 #4
İş yerimiz pendiktedir ilgilenirseniz
0551 907 21 00
Bu mesajdan alıntı yap
emrezm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrezm

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 20-04-2011 #5
CV'NİZİ ADRESİNE GÖNDERMENİZİ RİCA EDERİZ.
Bu mesajdan alıntı yap
umitkaragoz1988 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umitkaragoz1988

Yrd. Grafiker / İstanbul

Yardımcı Grafiker | Anadolu Yakası - Türkiye Geneli

Alt 21-10-2013 #6
Yardımcı Grafiker | Anadolu Yakası

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: photoshop
illustrator
flash
dreamweawer
indesing
seviye olarak üst düzey değilim programları yeni öğrendim sayılır

İş deneyimi ve içeriği: daha önce grafikerlik üzerine çalışmışlığım yok.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: tasarımcılığa her zaman ilgiliyimdir. 2 sene önce grafik tasarım kursunda 3 ay kadar bir eğitim aldım. ara ara çalışmalar yaptım kendi çapımda. şimdi grafik tasarımla ilgilenmek istiyorum tamamen. yardımcı grafiker olarak çalışabilirim. istanbul anadolu yakası tuzlada oturuyorum. tek vasıta ile kadıköy maltepe kartal pendik gibi ilçelerde çalışabilirim

E-posta:

Telefon: 0533 464 27 49
Bu mesajdan alıntı yap