Anadolu yakasında Aylık dergi için Fulltime Grafiker Arıyoruz

Sonuçlanan İlanlar - Anadolu yakasında Aylık dergi için Fulltime Grafiker Arıyoruz ...

westshine isimli Üye şimdilik offline konumundadır

westshine

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Gıda Sektöründe kendini kanıtlamış (ve şimdiye kadar freelance grafikerle çalışan) dergimiz ve portalımıza FULLTIME çalışacak Grafiker aramaktayız.

Aradığımız özellikler :

- Erkek olan adayların askerlikle ilişkisi olmaması (en azından 3 yıl).
- Daha önce KESİNLİKLE bir dergi işleminin baskı hali çıkana kadar her aşamasında tecrübeli olması (Bende düzgün görünüyordu ama matbaada aynısı basılmadı dememesi)
- Dergi tasarımı ve matbaaya gönderilecek ham dergi ile ilgili TÜM PROGRAMLARI ÇOK İYİ kullanabilmesi (Benim versionumla matbaadaki verison tutmuyor onların versionuna çevirince de tam olmuyor gibi saçma sapan maazeretlerden arınmış olmalı)
- Dergide çıkacak görsellerle ilgili "OLDUĞU KADAR, ÇIKTIĞI KADAR, NE ÇIKARSA" gibi kehanetlerde bulunmayıp, görselin teknik olarak gerçekten basılıp basılmayacağı ile ilgili kesin cevap verebilmesi.
- Tam zamanlı çalışacağı için verilecek görevleri tam olarak başarabilmesi (tabiki tahsilata git gibi saçma sapan direktiflerde bulunmayacağız ama işi içinde yer alacak her işi isteme hakkımız olduğunu düşünüyoruz. Örnek : Fuarlarda firmaların standlarının resimlerini çekmek gibi)
- Her türlü reklam sayfasını hazırlayabilme kaabiliyetine sahip olabilmeli ve bunu çok hızlı hazırlayabilmeli.
- Bilgisayar donanım teknik altyapısından (en azından genel anlamda) anlayabilmeli.
- Tüm Programları WINDOWS ORTAMINDA kullanabilmeli. İlle MAC istiyorum dememeli...
- İşine sadık, güvenilir olmalı. Nasılki bizde ayın son günü geldiğinde maaşını bekliyorsa bizimde ondan işi en kısa zamanda ve kaliteli bir şekilde iş beklediğimizin farkında olmalı.
- En başta elinde olanlan teknik donanım ve yazılımı analiz ederek bu işi yapıp yapamayacağını tesbit ettikten sonra eğer yapacaksa, işe başladığı zamandan itibaren bizden bir teklif gelmedikçe elindekilerin azlığı ile ASLA ŞİKAYET ETMEMELİ...
- Yaratıcı olmalı (BU ÇOK ÖNEMLİ) bizim kendi yaratıcılığı ile oluşturduklarına çok az müdahale edebilir olabileceğimizi göstermeli.
- Ofis içinde dahi her zaman YAZILI OLARAK haberleşmeli (ki ben söylemiştim sen söylemiştin polemiklerine mahal bırakılmasın)
- GEÇİCİ DEĞİL KALICI OLMALI (Biz 2-3 aylık birini aramıyoruz eğer çalışacaksa bizimle yıllarca çalışmalı-Emin olun biz hakkından fazlasını da verebiliriz)
- Her konuda dürüst olmalı, 24 saat ulaşılabilir olmalı.
- Basım aşamalarının tümünde matbaada olmalı ve her sayfanın baskı örneğinde TAMAM imzası olmalı.
- "Bunu bilmiyorum, atlamışım, dikkat etmedim, görmedim" gibi HİÇBİR MAAZERETİ KABUL ETMEYECEĞİMİZİ VE BU TÜR MAAZERETLERİN İŞTEN HEMEN ÇIKARTILMA NEDENİ olduğunu özellikle belirtmeliyiz.

BİZ KİMİZ ?

Gıda dünyasının tümünde bir sinerji oluşturan Aylık sektörel bir dergiyiz. Gıda dünyasının tümünü kapsayan tek sektörel dergi olmanın yanısıra yazılı medyayı besleyen çok güçlü bir online portala sahibiz.

Size ulaşabileceğimiz tüm iletişim bilgilerinizi ve geçmişte yapmış olduğunuz çalışmalarınızın referanslarını ekleyiniz.

Seçeceğimiz kriterler içinde yaratıcı ve düzgün bir sonuç olmasının yanı sıra çözümünün ne kadar kısa sürede olduğu da çok önemli.

İşyeri ÜSKÜDAR MERKEZ dedir.

Sunduğumz Sosyal Olanaklar :

- Maaş (ilk 2 ay bizim istediğimiz şartları sağlayıp sağlamadığına baktıktan sonra yeniden değerlendirilecek)
- Prim (dergide kendi hazırladığı reklam sayfalarından, hazır gelenlere PRİM VERİLMEYECEK)
- Yol
- Yemek
- SSK
- Şirket Hattı ( Vodafone 55 Tl lik. her yere sınırsız hat)

İş ortamı :

- Sektör fuarlarına şehir içi yada şehir dışı katılmaktayız. Bu fuarlarda dergi ve portal için resim çekecek gerekiyorsa fuar esnasında müşteri ile birebir reklam tasarımı için konuşacak.(bütün gidiş,dönüş,konaklama,yemek firma tarafından karşılanacaktır)
- İlk aylarda PC ortamında çalışacak duruma göre MAC alınacak. Ama gelecek arkadaş PC ortamında çalışacakmış gibi gelmeli.
- Normal zamanlarda tüm resmi ve dini bayramlarda tatildir. Ayrıca cumartesi ve pazar çalışma YOKTUR.
- Çalışma saatleri 09-18 dir (tabii yapılacak işler normal zamanda tamamlandığı sürece)
- ofis ÜSKÜDAR MERKEZ de olduğu için Istanbul'un her yerine çok rahat ulaşım sağlanabilmektedir.
- Şehir içinde müşteri için yapılan yada yapılacak reklam çalışmaları için müşteri ile birebir görüşmeler yapabilir.

Başvurular için :

mail : *********
Tel : ********* (Neslihan Hanım)
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Anadolu yakasında Aylık dergi için Fulltime Grafiker Arıyoruz veya Anadolu yakasında Aylık dergi için Fulltime Grafiker Arıyoruzsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

westshine

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-10-2010 #3
Arkadaşlar bakan çok ama başvuru yok. Istediğimiz kendine güvenen arkadaşlar...
ADAMINbiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ADAMINbiri

Grafiker / İstanbul

Alt 01-10-2010 #4
Böyle bir açıklamaya tabiki çok bakan olur ama başvuran olur mu bilemem... Niye diye sorarsan eğer, Daha şartlarınızı-beklentilerinizi okurken insan kasılıyor... Siz haklı olarak daha önceden karşılaştığınız bir takım problemler karşısında grafikerden aldığınız sizin tabirinizle "mazeretler" den diliniz yanmış... Şimdi yoğurdu üfleyerek yemek istiyorsunuz... Ancak şunuda iyi bilmeniz gerekiyor ki, bir grafikerde, verimli çalışabilmesi için rahat ve huzurlu bir ortam ister... Sadece ama sadece grafikerlik yapmak ister... Bir grafikerden, işinin haricinde "amuda kalkık vaziyette türkü söylemesi" istenmez... "Tek tek basıp, bade süzmesi" hiç istenmez... Grafiker fotoğrafçı değildir. Çünkü fotoğrafçılıkta ayrı bir meslektir ve profesyonellik gerektirir... Ha dersinizki "Fotoğrafçıyla tasarım doğrultusunda koordineli çalışma", tamam amenna... Ben bile 15 yıllık grafikerim, yüzlerce dergi tasarladım, ancak şimdi sizin ilanınızı okuyunca şöyle hafif bir gerildim... Sanki karşımda sol eli belinde, sağ elinde sopa olan birisi varmış gibi hissettim... Ne bilim aslan terbiyecisi gibi filan...

Umarım bulursunuz aradığınız grafikeri...

Saygılar...
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 01-10-2010 #5
ADAMINbiri katılıyorum herkes görünce cesaretleri kaybediliyor umarım birisi bulur
tükenmezkalem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 01-10-2010 #6
Kesinlikle nefesimi tutarak okudum yazılanları ve bitirince de bir oh çektim desem yalan olmaz.Bu gibi detaylı şeyleri burda yazmak yerine bence karşılıklı birebir konuşmak daha uygun olur kanaatindeyim zaten yapamayacağını kestiren kişi ordan arkasına bakmadan kaçar gider, üslup bu şekilde olduğu taktirde gelecek adaylarda emin olun azalma olacak düşünen kişi de vazgeçme durumunu ortaya çıkaracaktır diye düşünüyorum.
bynemo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bynemo

Grafiker / İstanbul

Alt 01-10-2010 #7
siz grafikerleri uzaylı felan mı zannediyorsunuz
bu teklife sadece çok ama çok ihtiyacı olan başvuruz oda 2-3 ay bilemediniz bu şartlar altında 1 yıl sonra gider

allah yardımcınız olsun bu kriter bunu gösteririyor
eckogila isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eckogila

Grafiker / İstanbul

Pr

Alt 01-10-2010 #8
Bence bir grafiker almak yerine PR firması ile çalışmanızda fayda var.
doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 02-10-2010 #9
ne yalan söyleyim o kadar uzun yazmışsınızki okumaya bile erindim

ama verilen cevaplardan yola çıkarak siz bir robot arıyorsunuz

kuracaksın komutu vereceksin o ses etmeden en iyisini en fazlasını yapacak hiç şikayet etmeyecek falan felan....

umarım aradığınız gibi birini bulıursunuz
yada bulduğunuz birine uyum sağlarsınız

kolay gelsin

bu arada ADAMINbiri açıklamanı çok beğendim bizim gibilerine tercüman olmuşsun
nede olsa sürekli olarak karşılaşıyoruz....

saygılar

westshine

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-10-2010 #10
Arkadaşlar (özellikle cevap yazan arkadaşlar) ;
- İlanımızın dilindeki keskinlikten bahseden arkadaşlarımız biz sadece kısa dönemiçinde yaşadıklarımızı yazarak en azından bu maazeretlerden kendini arındırmış arkadaşların başvurmasını sağlamak istedik. Yazdıklarımızın doğrultusunda kendine güvenen arkadaşlar da başvurularını yapmakta.
- Burada yapılan yorumlara kesinlikle katılmadığımızı da belirtmek isterim. İstediğimiz özellikler öyle süper özellikler değil. İstediğimiz özellikle işini doğru ve düzgün yapabilmesi ile ilgili özellikler.
- Yazan arkadaşlardan biri "zaten kendine güvenmeyen hemen kaçar" diye yazmış. Biz bu işten para kazanan bir kuruluşuz. Grafiker arkadaşı işe alacağız işin ortasında kaçacak peki bu durum etik mi ?
- Her ay sadece 1 dergi çıkaran ve (şimdilik) kapaklar dahil 68 sayfalık bir dergiden bahsetmekteyiz. Bir aylık zaman içinde 68 sayfayıda bizim istediğimiz kriterlerde hazırlamakta kendine güvenmeyen arkadaşlar da bir zahmet başvurmasın zaten.
- Fotograf çekme konusuna gelince. 1 yılda katıldığımız 4-5 tane fuar var. Tabiki birinci önceliği kendi işi olacak arkadaşın zamanı yettiğince bu fuarlardaki bazı kuruluşların fotograflarını çekmesini istememiz de çok bir şey değil diye düşünüyorum. İlla fotografçılık konusunda uzman olmasını da aramıyoruz ki zaman zaman genel yayın yönetmenimiz de, reklam koordinatörümüzde fotograf çekiyor.
- Diğer tüm konularda da dikkatle okunduğunda bize katılacak Grafiker arkadaşın zaten yapmaması gereken hatalar. Bizim yazdıklarımız sadece kendi işi çerçevesinde bize maazeret olarak getirmemesi gereken durumlar.

Ayrıca,

Firmada patronculuk kesinlikle yoktur. Genel yayın yönetmeninden, getir götür işine bakan arkadaşa kadar herkes birdir. Kimse kimseyle emir kipleriyle konuşmaz. Yeri gelir derginin çıkmasını hep beraber bir yemekle kutlarız. Yeri gelir iyi bir reklam anlaşması için pasta keseriz. Bize göre en rahat çalışlabilecek iş yerlerinden biriyizdir.

Yeniden tüm açıklamalarımızınn ışığında işinde iyi olan bir Grafiker arkadaşla olabildiğince uzun zaman çalışmak istiyoruz.

İyi Günler
GIDA YAŞAM
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları