Anadolu Yakasında Reklam Firmasına Tecrübeli - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Anadolu Yakasında Reklam Firmasına Tecrübeli - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Anadolu Yakasında Reklam Firmasına Tecrübeli Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Masa üsütü yayıncılık programları ve tasarım programlarından en az 3 tanesini iyi derecede kullanabilen Çalışma Şartları: Tam Zamanlı ...

Sezai isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sezai

Webmaster / İstanbul

Alt 14-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Anadolu Yakasında Reklam Firmasına Tecrübeli

Program/Seviye: Masa üsütü yayıncılık programları ve tasarım programlarından en az 3 tanesini iyi derecede kullanabilen

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan firmamızın grafik tasarım departmanında görevlendirilmek üzere en az 3 yıl sektör deneyimi bulunan grafik tasarımcılar ve uygulamacılar alınacaktır.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Anadolu Yakasında Reklam Firmasına Tecrübeli - İstanbul - Anadolu Yakasında Reklam Firmasına Tecrübeli - İstanbul ya da Anadolu Yakasında Reklam Firmasına Tecrübeli - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Anadolu Yakasında Reklam Firmasına Tecrübeli - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..