anadulu yakasında grafiker - İstanbul

İş Veren İlanları - anadulu yakasında grafiker - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar anadulu yakasında grafiker Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: coreldraw, photoshop iyi derecede Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili ...

ufukreklam34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukreklam34

Baskıcı / İstanbul

Alt 11-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

anadulu yakasında grafiker

Program/Seviye: coreldraw, photoshop iyi derecede

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: sultanbeylide açıkhavareklamcılığı üzerine tasarım yapabilecek bay grafiker arıyoruz

E-posta:

Telefon: 0 555 961 18 74
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları anadulu yakasında grafiker - İstanbul - anadulu yakasında grafiker - İstanbul ya da anadulu yakasında grafiker - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | anadulu yakasında grafiker - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
anadulu yakasında grafiker - İstanbul | anadulu yakasında grafiker - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
efsane-dogukan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efsane-dogukan(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-04-2011 #3
9 yıllık grafikerim açık hava reklamcılığında tecrübem var cnc router kesim lazer kesime iş hazırlamasını biliyorum ayrıca 3d tasarım kursuna gidiyorum corel de uzmanım tasarımcıyım 2,500 tl maaşlı bir iş düşünüyorum uygun olursa görüşebiliriz 0 554 995 50 48
Bu mesajdan alıntı yap