anaokulu için broşür çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - anaokulu için broşür çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. İş basıldı ama yorumlarınız önemli benim için...

esra_h isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esra_h(33)

Grafiker / Antalya

Alt 28-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. İş basıldı ama yorumlarınız önemli benim için

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Engin BÜTÜN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Engin BÜTÜN

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Broşürün iç kısmında yazı altındaki büyük resimi keşke yazı ile blok yapsaydınız hizalı olması daha sağlıklı olurdu bence. Birde gene iç kısımdaki resim dizaynı diğer resimlere göre farklı olabilirdi ama bu benim bakış açım yaptığın çalışma gayet hoş ve güzel görünüyor eline sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap

esra_h(33)

Grafiker / Antalya

Alt 28-01-2008 #3
yorumun için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 28-01-2008 #4
genel olarak güzel olmuş fakat kapak broşürün iç sayfalarıyla uyumsuz kalmış gibi... Bence bir bütünlük olmalı.. yinede emeğine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
nuray110 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nuray110

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2008 #5
bence çalışman ilk bakışta geyet hoş görünüyor. Renkler ve sayfanın üst kısmında kullandığın motifler çok uyumlu olmuş. Kapak da gayet hoş görünüyor. Yanlız resimler biraz fazla geldi bana. Birde anaokulun yazı karakteri farklı bi karakter olursa daha çok dikkat çekeceğini düşünüyorum. Ellerine sağlık....
Bu mesajdan alıntı yap

esra_h(33)

Grafiker / Antalya

Alt 28-01-2008 #6
nuraycım yorum için teşekkür ederim fakat anaokulunun logosu bu karakter ayrıca bu kadar resmide müşterim istide maalesef anaokulu için broşür çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-01-2008 #7
lokal boşluklarını azabını çekiyorsun bence...(kendiliğinden oluşan boşluklar için kullandım local boşluk kavramını)...bu işte bence zemin rengi olmamalı..üst bant olarak kullandığın şirim lekeleri beyaz zemin üzerinde softlaştırıp, resimleri üzerine daha bir ahenkle yerleştirebilirsin..buda bir alternatif tabi ama işin en sert yanı zemininin salt bir renkle dolmuş olması..
Bu mesajdan alıntı yap
suleymankkoklu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suleymankkoklu(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-01-2008 #8
bende bir çalışma yaptım buna çok benziyor ama benim resimler biraz büyük oldu müşteri istediği için
HAYALİN 'in dediği gibi
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
reklammerkezi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reklammerkezi

Baskıcı / Sakarya

Alt 10-10-2010 #9
renkler göz yoruyor zemin rengi biraz daha pastel bir renk olabilr diye düşünüyorum
Bu mesajdan alıntı yap
sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-10-2010 #10
Merhaba

Çalışmada kullandığınız zemin rengi içimi kararttı. Anaokulu için bir çalışma ama kullandığınız renkler ve vektöreller maalesef hiç uygun değil.

Resimlerin kenarlarına ne yaptınız öyle olmamış.

Beyaz zeminde daha pastel tonlar kullanmalısınız.Uçuk pembeler maviler olabilir.Ayrıca vektör yada diğer materyallerden kullanacaksınız.Çocuk vektörleri kullanabilirsiniz alt yada üset bantlara,resimleri düz kulanırsanız göz yormayacaktır.Daha şirin bir çalışma çıkacağından eminim.

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
anaokulu, iin, bror, almam