Andaç İçin Eskitme Çerçeve & Arka Plan Aranmaktadır (:

Psd Dosyaları - Andaç İçin Eskitme Çerçeve & Arka Plan Aranmaktadır (: Sponsorlu Bağlantılar Sırf Andaç Üzerine ÇAlışan Bi Matbaa Düşünün. Ve sürekli Andaç Gelip Gidiyo. Eee Tabi Biz Grafikerlerde Hep Aynı Zemini ve Çerçeveyi Kullancak Halimiz Y0k. Varsa Elinizde Çeşit Çeşit ...

izmir35ergn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

izmir35ergn

Grafiker / İzmir

Alt 21-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sırf Andaç Üzerine ÇAlışan Bi Matbaa Düşünün. Ve sürekli Andaç Gelip Gidiyo. Eee Tabi Biz Grafikerlerde Hep Aynı Zemini ve Çerçeveyi Kullancak Halimiz Y0k. Varsa Elinizde Çeşit Çeşit Güzel Olur Makbule Geçer Abiler Ablalar Kardeşler (: :angel: her türlü formatta olabilir. illa psd olcak diye birşey de y0k tabi..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

afidanci66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

afidanci66

Grafiker / İzmir

Alt 31-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
selam ergin. rakibiz seninle sanırım. aynı yerde çalışmadığımıza göreAndaç İçin Eskitme Çerçeve & Arka Plan Aranmaktadır (: İzmir'de en büyük iki firmasındada çalıştım. Ancak arka zemini hiç aynı kullanmadım. Elinde photoshop gibi bir program var karıştır karıştır kullanAndaç İçin Eskitme Çerçeve & Arka Plan Aranmaktadır (: yada bana özelden yazda bir kaç örnek atayımAndaç İçin Eskitme Çerçeve & Arka Plan Aranmaktadır (: malum sinek üye değilizAndaç İçin Eskitme Çerçeve & Arka Plan Aranmaktadır (:
Bu mesajdan alıntı yap

izmir35ergn

Grafiker / İzmir

Alt 09-08-2010 #3
karıştırp kullanmk sorun dğil ahmet abi malum sinek grafiker değiliz (:
Bu mesajdan alıntı yap
ebru yavaş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebru yavaş

Grafiker / Muğla

Alt 09-08-2010 #4
banada örnek atarmısınız rica etsem banada lazım oluyor rakip değiliz ama izmirliyiz Andaç İçin Eskitme Çerçeve & Arka Plan Aranmaktadır (:
Bu mesajdan alıntı yap

afidanci66

Grafiker / İzmir

Alt 21-08-2010 #5
Ebru kardeş örnek çok. Yeterki heves olsun. Mesaj olarak mailini atarsan bir kaç örnek yollarım. Yinede burdan 1 tane atayım Jpeg olarak. Jpeg deyip geçme 15-18 mp çözünürlükte. Bu örnek genellikle gariban okullar için kullanılıyor. Bir sayfaya birden çok öğrenci kullanılıyor ki andaç ucuza patlasın Andaç İçin Eskitme Çerçeve & Arka Plan Aranmaktadır (:

Bu mesajdan alıntı yap

afidanci66

Grafiker / İzmir

Alt 22-08-2010 #6
İşte bir örnek daha. Ergün kardeş bu örnekleri burda bulursun. İnternette arama Andaç İçin Eskitme Çerçeve & Arka Plan Aranmaktadır (: Tek kişilik tasarım için hazırlanmış bir zemin. Kullanılabilir olsun diye yüksek boyutlarda atıyorum. Eee, yiyin gari.
Bu mesajdan alıntı yap

izmir35ergn

Grafiker / İzmir

Alt 13-01-2011 #7
açtğm konuya bak. ne iğrenç günlerdi be Andaç İçin Eskitme Çerçeve & Arka Plan Aranmaktadır (: lanet olsun o günlere. YAŞASIN OFSET YAŞASIN MATBA Andaç İçin Eskitme Çerçeve & Arka Plan Aranmaktadır (:
Bu mesajdan alıntı yap