andaç (okul yıllığı) baskısı yapabilecek yer arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - andaç (okul yıllığı) baskısı yapabilecek yer arıyorum Sponsorlu Bağlantılar andaç (okul yıllığı) baskısı yapabilecek yer arıyorum 150 sayfa (75 yaprak) 70 adet yıllık olucak eğer yapabilecek firma varsa özel mesaj atmaları rica olunur herkese iyi çalışmalar...

ebru yavaş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebru yavaş

Grafiker / Muğla

Alt 13-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

andaç (okul yıllığı) baskısı yapabilecek yer arıyorum 150 sayfa (75 yaprak) 70 adet yıllık olucak eğer yapabilecek firma varsa özel mesaj atmaları rica olunur herkese iyi çalışmalar
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

karakayasulo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakayasulo

Grafiker / İzmir

Alt 13-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sizin için İzmir uygunsa, ben yapabilirim... Cevabınız evetse ulaşım adresini bana özelden bildiriniz
sinem_35.5 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinem_35.5

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 21-10-2009 #3
merhaba ben andaç yaptırmak istiorum izmir karşıyakadanım 60 kişilik fln yeriniz nerde öğrenebilirmiyim
mehmetgul1806 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmetgul1806

Bilg. Teknikeri / Kayseri

Alt 11-11-2009 #4
okul yıllığı kitap veya cd/dvd için en uygun fiyata yapıyoruz.
Fiyatların değişmesinde rol oynayan baskı kalitesi yaprak ve dış kapak çeşidi için görüşmeniz lazım.

Bizden fiyat almadan okul yıllığı yaptırmamanızı tavsiye ederim.
mail/msn: *********
turgut1234 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turgut1234

Öğrenci (Grafik) / Malatya

Okul yıllığı hakkında

Alt 27-12-2009 #5
EBRu hanım biz bu işlerle uğraşiyoruz daha etkili bilgi verirsiniz iyi olur ********* msm adresimiz
gokcerdil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokcerdil

Grafiker / İzmir

Alt 23-02-2010 #6
merhabalar. ben de izmir'denim. ve elimde birçok andaç işi var şu anda. tasarımı kendim yapıyorum, sadece baskı için bir yer arıyorum. iletişim için bilgilerinizi bekliyorum acil olarak.
bilaltureli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilaltureli

Matbaacı / İzmir

Alt 23-02-2010 #7
bizimle iletişime geçerseniz andaç baskısı konusunda size yardımcı oluruz.İzmirde andaç baskısının tüm aşamalarınıkendi bünyesinde yapan bi matbaayız.*********
msn: *********
ahmetege45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetege45

Hiç Biri / İzmir

andaç hakkında

Alt 04-03-2010 #8
biz de izmir'de okul olarak andaç çalışması yapmak istiyoruz. bu konuda tecrübeli firmalar arıyoruz. yardımcı olacak arkadaşlar varsa telf. veya mail verebilirse seviniriz.
macro41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macro41

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 06-03-2010 #9
6 yıldır okul yıllıkları baskısı yapıyoruz. Bu tür az adetli işleriniz için dijital baskı en hızlı-kaliteli ve hesaplı yoldur. Firmamız Xerox5000AP ile bu tür çalışmaları profesyonel bir şekilde yapmaktadır.
baskı kalitemizi görmek için bizden baskı örneği talebinde bulunabilir yada kendi dökümanlarınızdan örnek baskılar alabiliriz.
detaylı bilgi için
TURKUAZ MATBAA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TURKUAZ MATBAA

Matbaacı / Kırklareli

Alt 10-03-2010 #10
Slm istemiş olduğun yıllık için 135 gr kuşe kağıt digital baskı birim fiyatı 40tl

turkuaz matbaacılık
muharrem alkan 531 960 89 65
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları