Andrew Atroshenko

Resim - Andrew Atroshenko ...

Andrew Atroshenko
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Andrew Atroshenko

Alt 04-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Andrew Atroshenko

Andrew Atroshenko

Andrew Atroshenko

Andrew Atroshenko

Andrew Atroshenko

Andrew Atroshenko

Andrew Atroshenko

Andrew Atroshenko

Andrew Atroshenko

Andrew Atroshenko

Andrew Atroshenko

Andrew Atroshenko

Andrew Atroshenko

Andrew Atroshenko

Andrew Atroshenko

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Latin_Rus karışımı çalışmalar enteresan Andrew Atroshenko
Sanırım sanatçımız Rus ütopyasını içinde barındırıyormuş Andrew Atroshenko
güzel paylaşım arkadaşım eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2008 #3
Dans zaten estetik görünüşün zirveye çıktığı bir olay, ressam da ayrıca estetik harikası çalışmalar yapmış... İç çekip bakacağım kendi adıma. 9. resim favorim.
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-11-2008 #4
[center]Andrew Atroshenko

Andrew Atroshenko
Natalie Portman 'a çok benzettim.
Güzel çalışmalar gerçekten, teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2008 #5
Andrew Atroshenko, Pokrovsk şehrinde 1965'te doğmuş,(Rusya). Çocukların sanat okuluna 1977'de yetenekli bir çocuk olarak kabul edilmiş ve 1981'de şeref derecesiyle mezun olmuş.

9 benimde favorim şahsen latin danslarını çok severimAndrew Atroshenko

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2008 #6
Konunuza emeğim geçsin istedim, araştırma yaptım biraz ancak ne yazık ki yeterli bilgiye ulaşamadım. Umarım bir şekilde ulaşırım. Bazen bizim bilgilerimiz çok dar bir alanda mı diye düşünmüyor değilim. 9 evet!
Bu mesajdan alıntı yap

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2008 #7
Konunuza emeğim geçsin istedim, araştırma yaptım biraz ancak ne yazık ki yeterli bilgiye ulaşamadım. Umarım bir şekilde ulaşırım. Bazen bizim bilgilerimiz çok dar bir alanda mı diye düşünmüyor değilim. 9 evet!
zaman ayırmanız bile yeter teşekkürler, evet sanırım bazen çok yetersiz kalabiliyoruzAndrew Atroshenko

Bu arada 14 sol da inanılmaz estetik geldi bana sağdakinden çok daha estetik Andrew Atroshenko

Yaşam Hakkına Saygı

DARWİN

Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2008 #8
zaman ayırmanız bile yeter teşekkürler, evet sanırım bazen çok yetersiz kalabiliyoruzAndrew Atroshenko

Bu arada 14 sol da inanılmaz estetik geldi bana sağdakinden çok daha estetik Andrew Atroshenko
Aslında kendince oturtmuş olduğu bir tarz var, bütün resimlerinde kendini belli etmiş bu tarz. Bu yüzden olsa gerek şu da olmuş aslında, bu da güzelmiş demek işten bile değil her bir resim için teke tek. Yalnız anatominin gerçekten kullanılması gereken riskli bir alan dans. Hakkını da vermiş, bu yüzden de içerledim hakkında fazla birşey bulamayışıma.
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2008 #9
ohoo ortam olmuş burda tabloları sanat müzesinde sergilenirken iki kafadar elllerine şarabı almış düşüncelerini paylaşıyor ne güzel Andrew Atroshenko
Buarada 12nci çalışmadan sağdaki harika bence Andrew Atroshenko o anı yakalamak biraz yetenek ister =)
Bu mesajdan alıntı yap

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 04-11-2008 #10
Aslında kendince oturtmuş olduğu bir tarz var, bütün resimlerinde kendini belli etmiş bu tarz. Bu yüzden olsa gerek şu da olmuş aslında, bu da güzelmiş demek işten bile değil her bir resim için teke tek. Yalnız anatominin gerçekten kullanılması gereken riskli bir alan dans. Hakkını da vermiş, bu yüzden de içerledim hakkında fazla birşey bulamayışıma.
bende

"Andrew Atroshenko, Pokrovsk şehrinde 1965'te doğmuş,(Rusya). Çocukların sanat okuluna 1977'de yetenekli bir çocuk olarak kabul edilmiş ve 1981'de şeref derecesiyle mezun olmuş.

İki yıl sonra, Andrew, Bryansk sanat fakültesine girdi, ve 1991'de, Dünya'da en prestijli sanat okullarından birine kabul edildi, Petersburg akademisi.

1994'te, Andrew, Reutlingen, Almanya'da Aziz Petersburg sanatçıları gibi sergilerde yer almaya başladı

Birçok sanatçı gibi, Andrew'in, sanatsal referansları var ve etkiler, ama onun karısı ve kızı, onun tutkusu için ilhamdır."

bukadarını bulabildimAndrew Atroshenko

Yaşam Hakkına Saygı

DARWİN

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
andrew, atroshenko