Android için yazılım.

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Android için yazılım. Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar, Çalıştığım firma tarafından bir yazılım geliştirelecek ve android ile uyumlu olacak. Hep cep telefonları hem de padlerde kullanılacak bu yazılımın grafik detaylarını ben yapacağım. Bu yüzden ...

Android için yazılım.
ewray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ewray

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Android için yazılım.

Alt 17-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,

Çalıştığım firma tarafından bir yazılım geliştirelecek ve android ile uyumlu olacak. Hep cep telefonları hem de padlerde kullanılacak bu yazılımın grafik detaylarını ben yapacağım.

Bu yüzden kaç dpı da ve kaça kaç boyutlarda çalışmam gerekiyor arkadaşlar, konu hakkında detaylı bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 17-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Google Play'de "Android Devoloper Console" var. Oradaki verilerden teknik bilgi edinebilirsin sanırım. Ayrıca çalıştığın şirket başka firmalar için de android ve app store uygulaması yapıyor mu? Benim çalıştığım şirketin de böyle bir ihtiyacı var Android için yazılım.
Bu mesajdan alıntı yap

ewray

Alt 17-04-2012 #3
Yapıyoruz, ama şu anda bir yoğunluk var firmada bir kaç site vede program yazılıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 17-04-2012 #4
bizim acelemiz yok.firmanınız ismi nedir size ulaşıp bilgi alalım..
Bu mesajdan alıntı yap

ewray

Alt 23-04-2012 #5
bizim acelemiz yok.firmanınız ismi nedir size ulaşıp bilgi alalım..

http://www.doayazilim.com/ bilgileri buradan bulabilirsiniz. Özkan Bey ile görüşebilirsiniz ayrıca.
Bu mesajdan alıntı yap