Android solitaire icon çalışması .... BlueX

Deneme Çalışmalar - Android solitaire icon çalışması .... BlueX ...

BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 30-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Android kart oyunu için tasarladığım bir çalışma. Eksiklerinden dolayı çalışmayı şuan bıraktım. Doğrusu gerçekten sıkıldım:worried: çünkü bir türlü beğendiremedim Android solitaire icon çalışması .... BlueX Yapıyorum, denilenleri ekliyorum olmuyor. Şuan benim gözüme gerçekten kötü gözüküyor çalışma. Sizce buna ne gibi şeyler eklemeliyim???

Resme tıklayınız.

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bir tek kupa eksik sanırım Android solitaire icon çalışması .... BlueX
Kartları ortalaman tasarım açısından daha estetik olur.
Örneğin 9 fazla ortada 6 da yarıdan kesilmiş.
Yani oyun için fazlası ne olur diye düşünüyorum, kart olarak değilde semboller üzerinde çalışılabilir..

Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

BlueX

Arı Üye

Alt 30-01-2012 #3
Bir tek kupa eksik sanırım Android solitaire icon çalışması .... BlueX
Kartları ortalaman tasarım açısından daha estetik olur.
Örneğin 9 fazla ortada 6 da yarıdan kesilmiş.
Yani oyun için fazlası ne olur diye düşünüyorum, kart olarak değilde semboller üzerinde çalışılabilir..

Kolay gelsin..
değerli görüşünüze katılıyorum. Bende ilk olarak semboller üzerine çalıştım. Kartlarda olsun denilince bence sağ el tutuş ile bir gösterim denedim. Evet kartların açısı bozuk o da dediğiniz gibi kupa eksikliğinden. 4 kart olsa tam uyuyor Android solitaire icon çalışması .... BlueX. sayıları büyük yaptım çünkü telefonda 36 ve 72 piksel olacak. küçükken okunmasada karta benzemesini istedim Android solitaire icon çalışması .... BlueX bi de karo siyah olurmuş hep, o da bir facia oldu Android solitaire icon çalışması .... BlueX Bende sembol taraftarım ama kart isteniyor. Aslında sembollerden çalışmamam güzel olsa birşey diyemez ama işte :sadsmile:

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-01-2012 #4
değerli görüşünüze katılıyorum. Bende ilk olarak semboller üzerine çalıştım. Kartlarda olsun denilince bence sağ el tutuş ile bir gösterim denedim. Evet kartların açısı bozuk o da dediğiniz gibi kupa eksikliğinden. 4 kart olsa tam uyuyor Android solitaire icon çalışması .... BlueX. sayıları büyük yaptım çünkü telefonda 36 ve 72 piksel olacak. küçükken okunmasada karta benzemesini istedim Android solitaire icon çalışması .... BlueX bi de karo siyah olurmuş hep, o da bir facia oldu Android solitaire icon çalışması .... BlueX Bende sembol taraftarım ama kart isteniyor. Aslında sembollerden çalışmamam güzel olsa birşey diyemez ama işte :sadsmile:
Satandartın dışına çıkamayan dar beyinler konunun ayrı boyutu tabi Android solitaire icon çalışması .... BlueX
Bence revize yapılırsa gayet başarılı eline sağlık Android solitaire icon çalışması .... BlueX
Bu mesajdan alıntı yap

BlueX

Arı Üye

Alt 30-01-2012 #5
Satandartın dışına çıkamayan dar beyinler konunun ayrı boyutu tabi Android solitaire icon çalışması .... BlueX
Bence revize yapılırsa gayet başarılı eline sağlık Android solitaire icon çalışması .... BlueX
teşekkür ederim Android solitaire icon çalışması .... BlueX

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
legolast isimli Üye şimdilik offline konumundadır

legolast

Grafiker / İstanbul

Alt 30-01-2012 #6
karo değilde sinek siyah olmayacakmı ? bildiğim kadarıyla maça ve sinek siyah ,karo ve kupa kırmızı oluyordu yanlış hatırlamıyorsam. kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

BlueX

Arı Üye

Alt 30-01-2012 #7
karo değilde sinek siyah olmayacakmı ? bildiğim kadarıyla maça ve sinek siyah ,karo ve kupa kırmızı oluyordu yanlış hatırlamıyorsam. kolay gelsin.
evet benim hatam :blush:

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap