angels cafe menü kapağı çalışmam...

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - angels cafe menü kapağı çalışmam... Sponsorlu Bağlantılar...

grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu renk olması şart mı ?
Bordo rengi cok uygun giderdi gibi geliyor volkancım.
eline sağlık çalışmayı sadelik yönünden beğendim.
Bu mesajdan alıntı yap
cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 16-02-2009 #3
öncelikle eline sağlık, affına sığınarak yorum yazmak yerine çalışmada biraz oynamak istedim... menünün altında gradient geçişli zemin sanki hiç olmasaymış daha iyi olurmuş ve menü yazısı altta kulandığın angelin üstünde olabilirdi diye düşündüm...

Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 16-02-2009 #4
Sağ ayak ile yansıması arasındaki açıklığı kapatmalısın bence.Sağ ayak havada kalmış gibi duruyor.Emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 16-02-2009 #5
sanırım burada bir hata gözden kaçtı :sweating:
rengi bana hoş gelmedi bir de
arka kapaktaki kanat çalışmaya birşey katmamış
fazlalık hatta kolay gelsin :wink:
Bu mesajdan alıntı yap

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-02-2009 #6
Bu renk olması şart mı ?
Bordo rengi cok uygun giderdi gibi geliyor volkancım.
eline sağlık çalışmayı sadelik yönünden beğendim.
selimcim olmaz be angels cafe menü kapağı çalışmam... bence bu renk daha iyi angels cafe menü kapağı çalışmam... teşekkür ederim kıymetli yorumun için..

öncelikle eline sağlık, affına sığınarak yorum yazmak yerine çalışmada biraz oynamak istedim... menünün altında gradient geçişli zemin sanki hiç olmasaymış daha iyi olurmuş ve menü yazısı altta kulandığın angelin üstünde olabilirdi diye düşündüm...

est. cengizim ne demek valla daha iyi olmuş sanki ama senin karakteri tutmadım bi tek bu şekilde sunum yaplabilir saol angels cafe menü kapağı çalışmam... ama şunuda atlamadan geçemeyeceğim çalışma üzerinde oynandığını görünce sandalyeden yaklaşık on cm sıçradım senin avatrarını göremediğim için angels cafe menü kapağı çalışmam... sonra adını okuduğumda güldüm kendi halimeangels cafe menü kapağı çalışmam...Dangels cafe menü kapağı çalışmam...

Sağ ayak ile yansıması arasındaki açıklığı kapatmalısın bence.Sağ ayak havada kalmış gibi duruyor.Emeğine sağlık
teşekkür ederim angels cafe menü kapağı çalışmam...

sanırım burada bir hata gözden kaçtı :sweating:
rengi bana hoş gelmedi bir de
arka kapaktaki kanat çalışmaya birşey katmamış
fazlalık hatta kolay gelsin :wink:
valla ne yalan söyleyeyim yükledikten sonra bende farkettim inş. kimse görmez dedim angels cafe menü kapağı çalışmam... ama ne yazıkki senden kaçmadı iyi gözlemcisin tebrik ederim bence kanat orada iyi oldu öteki türlü çok boş oldu ve üst bölüm çok havada kaldı teşekkürlerangels cafe menü kapağı çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap
cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 16-02-2009 #7
hehe angels cafe menü kapağı çalışmam... avatarımı yerine koyayım ozaman ben... angels cafe menü kapağı çalışmam... font değişebilirde tabii ben örn. olarak sunmak istedim... tekrar eline sağlık ama bende şunu sölemeden geçemeyeceğim arkada resim olmasamıymış angels cafe menü kapağı çalışmam... sen bilirsin yinede kolay gelsin... angels cafe menü kapağı çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2009 #8
hehe angels cafe menü kapağı çalışmam... avatarımı yerine koyayım ozaman ben... angels cafe menü kapağı çalışmam... font değişebilirde tabii ben örn. olarak sunmak istedim... tekrar eline sağlık ama bende şunu sölemeden geçemeyeceğim arkada resim olmasamıymış angels cafe menü kapağı çalışmam... sen bilirsin yinede kolay gelsin... angels cafe menü kapağı çalışmam...
heh şöyle yüzünü görelim yav angels cafe menü kapağı çalışmam... resim de olmazsa çok boş kalıyor ve değişik bişeyler olsun diye kullandım zaten bu çalışmayı yardıma maçlı hazırladım alternatif olarak bakalım henüz sunulmadı müşteriye onlar görünce ne diyeceklerangels cafe menü kapağı çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap
Mehmet Utku DİLER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet Utku DİLER

Grafiker / Gaziantep

Alt 17-02-2009 #9
Şarap mor olmaz gerisi zaten senin ellerindeangels cafe menü kapağı çalışmam... Güzel çalışma ama renk gercekten bozmus, olmasada şarabın rengini kacırmasan iyi ederdin. emegine saglık yavru angels cafe menü kapağı çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-02-2009 #10
Şarap mor olmaz gerisi zaten senin ellerindeangels cafe menü kapağı çalışmam... Güzel çalışma ama renk gercekten bozmus, olmasada şarabın rengini kacırmasan iyi ederdin. emegine saglık yavru angels cafe menü kapağı çalışmam...
önemli olanda farklı olmak değilmi ? mor şarap olurmu olmazmı kaygısında değilim ki tek renk bi konsept oluşturmak istedin ve mor seçimimi yaptım ayrıca ufak bi alkolizm ayrıntısı eskilerden kalma angels cafe menü kapağı çalışmam... meyveli şaraplarda mevcut Utku'cum angels cafe menü kapağı çalışmam...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları