Anı Bisküvi Ambalaj Tasarımı yapacak Deneyimli Grafiker Arıyor.

Sonuçlanan İlanlar - Anı Bisküvi Ambalaj Tasarımı yapacak Deneyimli Grafiker Arıyor. ...

Kerem84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kerem84

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye'nin Hızla Büyüyen Firmalarından ;
Anı Bisküvi A.Ş,

Bisküvi,çikolata,gofret,kraker,kek ürünlerinde özgün ambalaj tasarımları yapabilecek, bağımsız çalışan grafiker aramaktadır.

Aranan Özellikler

-Konusunda deneyimli,
-Bağımsız Çalışan,
-Diğer markaların ambalajlarından farklı, özgün,yaratıcı tasarımlar yapabilecek,
-Baskı için uygun formatlarda firmamıza tasarımı hazırlayabileyecek,
-Ambalaj tasarımı taleplerinde hızlı şekilde firmaya geri dönüm yapabilecek , isteklerine hızlı şekilde cevap verebilecek,

Grafikerler aranmaktadır.

İş ilanı ile ilgilenenler lütfen konu ile ilgili çalışma örneklerinizi (jpg formatında) ve özgeçmişinizi;
********* adresine göndermelerini rica ederiz.

Not: Kesinlikle ofisinde bağımsız çalışan grafiker aranmaktadır .

Saygılarımızla
Anı Bisküvi A.Ş
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Anı Bisküvi Ambalaj Tasarımı yapacak Deneyimli Grafiker Arıyor. veya Anı Bisküvi Ambalaj Tasarımı yapacak Deneyimli Grafiker Arıyor.sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

oky1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oky1980

Bilg. Teknikeri / Konya

Alt 26-02-2010 #3
merhaba.adım oğuz.3d modelleme ve tasarım yapıyorum.yaptıracağınız işe uygun olması halinde talibim.ancak konuyu biraz daha açarsanız sevinirim.yani ürün paketlerinin tamamımı yoksa bir kısmı mı yapılacak.
karenim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karenim

Grafiker / İstanbul

Alt 26-02-2010 #4
ilanınız ile ilgileniyorum...
SibelKaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SibelKaya

Grafiker / İstanbul

Alt 27-02-2010 #5
İlanla ilgileniyorum kendi bağımsız ofisimde tek çalışıyorum
selinaa_a isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selinaa_a

Yrd. Grafiker / Mersin

Alt 01-03-2010 #6
merhaba cv.mı maılınıze gondericem.home ofis olark kendım bagımsız çalış maktayım..
author isimli Üye şimdilik offline konumundadır

author

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-06-2010 #7
Sözleşme yapılmadan çalışılmaması tavsiye olunur.

Kendi markaları dışında, fason üretim yapan bir şirkettir. Aradıkları, fason üretim yaptıkları şirketler için üretilen ürünlere ambalaj tasarımlarıdır.

Size ürün örneği gönderirler. Tasarımı yaptığınız sürece çok ilgilidirler. Ararlar, ne aşamada olduğunu sorarlar.

İlk ilanlarına iki çalışanı yönlendirdim. Farklı accountlardan iletişim kurup, çalışmalarını hazırladık. İkisine de çalışmalar hazırlatıp bitirdikten sonra; "teşekkür ederiz, kendi bünyemizde çözeceğiz" diye döndüler.

Başvuracak arkadaşlar dikkatli ve kontrollü davransınlar.
Kerem84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kerem84

Hiç Biri / İstanbul

Alt 18-06-2010 #8
İlanda belirtildiği gibi Freelance çalışacak bir grafiker aranmaktadır. Şimdiye kadar çalıştığımız grafiker arkadaşlar herzaman ücretlerini zamanında almış ve memnun kalmıştır. Tasarımlarından memnun olduğumuz arkadaşlarlada hep uzun süreçli çalıştık.

Sizin belirttiğiniz , İlana başvuran arkadaşlar , sadece deneme çalışması yapmıştır,bildiğim kadarı ile . Bildiğiniz üzere tasarımlarını görmediğimiz arkadaşların, portföyünü görmek veya deneme çalışması istemek hakkımızdır.

İlana başvuranların titizlilikle inceleneceğinden herkes emin olabilir.

Saygılarımızla.
jarmusch isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jarmusch

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-06-2010 #9
Kerem Bey,

Web sitenizde güncellenmediği için yer almıyor.

Rica etsek "Felicita" isimli ürününüz için hangi ambalajın onaylandığı ve kullanıldığını bizimle paylaşıp, buraya bir görselini ekleyebilir misiniz?

Teşekkür ederiz.
hknmbn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hknmbn

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-06-2010 #10
Soru İşaretlerini Ortadan Kaldırırsanız İşleriniz İçin Yardımcı Olabilecek Arkadaşlar Olacaktır.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları