anı cafe el broşürü

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - anı cafe el broşürü Sponsorlu Bağlantılar 14x20 ebadında çift yönlü broşür yorumlarınıza...

anı cafe el broşürü
sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

anı cafe el broşürü

Alt 05-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

14x20 ebadında çift yönlü broşür yorumlarınıza anı cafe el broşürü

anı cafe el broşürü
anı cafe el broşürü
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 05-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
istege özel yazmışsınız. "İsteğe" olmalı. Inegöl yazmışsınız, "İnegöl" olmalı. Saygı değer yazmışsınız "saygıdeğer" olmalı. Tatdırmak yazmışsınız, "tattırmak" olmalı. ....sunmuş olduğumuz ürünlerin TAMAMINI...olmalı.

alo paket numaranın üzerine gelmiş. yazıyı kaydıramazsınız ama numarayı çok az küçültebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 05-06-2009 #3
istege özel yazmışsınız. "İsteğe" olmalı. Inegöl yazmışsınız, "İnegöl" olmalı. Saygı değer yazmışsınız "saygıdeğer" olmalı. Tatdırmak yazmışsınız, "tattırmak" olmalı. ....sunmuş olduğumuz ürünlerin TAMAMINI...olmalı.

alo paket numaranın üzerine gelmiş. yazıyı kaydıramazsınız ama numarayı çok az küçültebilirsiniz.
keşke görünüme ve grafiğede yorum yapsaydın anı cafe el broşürü onları düzelttim tşk.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 05-06-2009 #4
Bence sade ve şık bir çalışma olmuş arkadaşım.Eline sağlık.Sadece telefon numarası çok büyük.Biraz daha küçültmen ve hatta fontunu değiştirmen gerek.

Hatta forum kuralları gereği kaldırman gerek anı cafe el broşürü
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 05-06-2009 #5
keşke görünüme ve grafiğede yorum yapsaydın anı cafe el broşürü onları düzelttim tşk.
hmmm haklısın pardonanı cafe el broşürü açıkçası ben mavi mor ve turuncuyu yakıştıramadım. Zıtlıkların uyumunu severim ama sanırım mavi doğru ton değil, ya da mor değişmeli..bunun haricinde sade ve güzel bi çalışma olmuş..
Bu mesajdan alıntı yap

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 05-06-2009 #6
hmmm haklısın pardonanı cafe el broşürü açıkçası ben mavi mor ve turuncuyu yakıştıramadım. Zıtlıkların uyumunu severim ama sanırım mavi doğru ton değil, ya da mor değişmeli..bunun haricinde sade ve güzel bi çalışma olmuş..
mavi renk yok çalışmada anı cafe el broşürü o sadece arka fona koyduğum renk çalışmayı öne çıkarması için. bide LCD de çalışırken arka fonu koyu tutmak renkleri görmemi dahada kolaylaştırıyor yoksa çok parlak gözüküyo
Bu mesajdan alıntı yap
Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-06-2009 #7
Neden iki taraftada Adres ve Telefonu bilgileri ver missiniz ?
Bana ayrı ayrı iki broşür havası verdi.
Bu mesajdan alıntı yap
iksir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iksir(39)

Grafiker / Konya

Alt 05-06-2009 #8
Çalışma olarak hoş sade bir çalışma eline sağlık.
Arkadaşın belirttiği imla hataları dışında, arkadaki paragrafta yer alan ilk cümlede cümle düşüklüğü mevcut. Ayrıca "damak zevki arayanlar.." dan sonra iki nokta değil üç nokta konmalı. Bunlara dikkat edilir, düzeltilirse daha güzel olur. Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Manyaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Manyaq(26)

Grafiker / Bursa

Alt 05-06-2009 #9
Renk uyumu güzel, resimler kaliteli ,yazılarda düzenli çalışmanız güzel olmuş elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-06-2009 #10
Çok güzel görünüyor
Emeğinize sağlık :alkis:
Teşekkürler
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links