Animasyon ve Görsel Tasarım Uzmanı - Ankara

İş Veren İlanları - Animasyon ve Görsel Tasarım Uzmanı - Ankara ...

piyanist207 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

piyanist207

Fotoğrafçı / Ankara

Alt 21-11-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Animasyon ve Görsel Tasarım Uzmanı

Program/Seviye: İş Tanımı
Photoshop, 3d Tasarım programlarını kullanarak Vizgo (uzaktan eğitim) özel projeleri için konsept tasarımı yapmak,
Vizgo eğitim çekimlerinin tüm sürecinde yer almak,
Eğitimlerin çekimi, montaj notlarının hazırlanması ve montaj işlemlerini gerçekleştirmek,
After Effects kullanarak eğitim videolarının giriş çıkış animasyonlarını ve eğitim içi animasyonlarını hazırlamak,
Kullanılan programlar; Adobe After Effects, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Audition, C4D, Microsoft Office, Articulate.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-11-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Animasyon ve Görsel Tasarım Uzmanı - AnkaraAnimasyon ve Görsel Tasarım Uzmanı - AnkaraAnimasyon ve Görsel Tasarım Uzmanı - AnkaraAnimasyon ve Görsel Tasarım Uzmanı - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap