Animasyon Yapımı İçin Program ???

Flash - Animasyon Yapımı İçin Program ??? Sponsorlu Bağlantılar İyi günler ben /\animatör-vs-animasyon/\ türü animasyonlar için çok hevesliyim cin ali tarzı ya da normalde olabilir. Çizgi film türü kare-kare "bi defterde sayfaları çevirerek hareketli görüntü oluşturma gibi ...

laztik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

laztik

Öğrenci (Diğer) / Trabzon

Alt 29-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi günler ben /\animatör-vs-animasyon/\ türü animasyonlar için çok hevesliyim cin ali tarzı ya da normalde olabilir. Çizgi film türü kare-kare "bi defterde sayfaları çevirerek hareketli görüntü oluşturma gibi programlar" için hangi programı önerirsiniz???
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

jazzgrr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jazzgrr

Hiç Biri / İzmir

Alt 31-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Flash öğrenisrsen bu istediklerini kolayca yapabilirsin.Flash'ı nasıl bulacağını anlatmama gerek yok herhalde.derslerinide heryerde bulabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

laztik

Alt 31-07-2009 #3
herkes flash diyor fakat ben yaklaşık 1 ay boyunca flash için internette karıştırmadığım yer kalmamıştı fakat flash ın o zmn çizgifilm yapımı için olmadığını anlamıştım. o zmn internette hep tekerlek yuvarla buton yap gibi antin kuntin seyler wardı ama yinede hepsini uygulamıştım. daha acık cevap verecek war mı?
Bu mesajdan alıntı yap
jazzgrr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jazzgrr

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-08-2009 #4
sen bir kaç ayda flash ın neler yapabildiğini anlamışsın.seni canı gönülden tebrik ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
azimebolat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

azimebolat

Öğrenci (Grafik) / Hatay

Alt 03-10-2009 #5
maya programı var 3 boyutlu program yapmak için
2 boyutlu da genelde elle çizilip bilgisayar ekranına gönderildikten sonra makro madia programı gibi programlarla yapılıyor ama bunu genelde japonlar kullanıyor

flash programında da çizgi film yapabilirsin
çizimlerini yaptıktan sonra flash'a ait tam hatırlamıyorum ama quick time gibi bir programa sahip olman gerekli yayınlayabilmen için...

kolay gelsin sana...
Bu mesajdan alıntı yap
ogcetin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ogcetin

Webmaster / İstanbul

Alt 03-10-2009 #6
Detay ve kalıte ıstıyorsan Cinema 4D onerırım Animasyon Yapımı İçin Program ???
Bu mesajdan alıntı yap
mhmtzl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mhmtzl

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-10-2009 #7
aradığın şey tam olarak " FLASH " !!!

flashda şöyle bi özellik var mesela; bir çöp adam çizdin, ve diyelim ki bir sonraki kareye de çiziceksin ve çok küçük bi hareket vericeksin tıpkı eskiden kitap kenarlarına yaptığımız gibi, işte flashta bir önceki çizdiğin çöp adamları da görebilmeni ve çizecek olduğun her yeni karedeki çöp adamları bir önceki çöp adamlara göre referans alarak çizebilmeni sağlayan bir özellik var Animasyon Yapımı İçin Program ???

bu özelliği nasıl aktifleştireceğini bana ulaşırsan söylerim...

kolay gelsin Animasyon Yapımı İçin Program ???
Bu mesajdan alıntı yap

laztik

Alt 03-11-2009 #8
mhmtzl bu konuda bna yardımcı olabileceğini umuyorum... MSN verirsen veya buradanda olabilir... Diğer arkadaşlarada sundukları seçenekler için çok teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
keremToo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

keremToo(38)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-11-2009 #9
Tabi ik akla gelen flash oluyor gercektende karakter canladırma ve animasyon için düşünüle bilir ama bu işler için daha yetenekli bir program önere bilirim Anime Studio Pro bu program senin aradığın program bence üstelik kullanımıda cok kolay.
Bu mesajdan alıntı yap