Animasyonu Kayıt Edemiyorum

3D Studio Max - Animasyonu Kayıt Edemiyorum ...

can_grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

can_grafik(37)

Grafiker / Ankara

Alt 02-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar slm 3dmax de hazırlıdağım animasyonu render görüntüde görüyorum avi olarak kayıt ediyorum ama media playerda açtığım zaman resim gibi duruyor hareket etmiyor neden olabilir. Bu arada acemiyim arkadaslar Animasyonu Kayıt Edemiyorum bilginize,birde oluşturduğum kameranın hareket ederek bi evin içine girmesini istiyorum bunu nasıl yapacağım resimli anlatım larınızı bekliyorum Animasyonu Kayıt Edemiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

elempro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elempro

Hiç Biri / Ankara

Alt 02-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tek kare render aldığından olabilir mi acaba?
şimdi yeni kalktım ama render alırken time output da range diye bir yer var yani orda 0 -100 frame var onu işaretle öle çıkış al.yada bana render scane i at ordan bakayım söleyim...
Bu mesajdan alıntı yap
can_grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

can_grafik(37)

Grafiker / Ankara

Alt 02-07-2008 #3
tek kare render aldığından olabilir mi acaba?
şimdi yeni kalktım ama render alırken time output da range diye bir yer var yani orda 0 -100 frame var onu işaretle öle çıkış al.yada bana render scane i at ordan bakayım söleyim...
active time segment işaretledim zaten render de gösteriyor animasyonu ama kayıt da yapıyorum avi olarak ama media playerde oynamıyor öle duruyor ilk kare 1 kere yaptım ama nasıl yaptımı anlamadım bi kaç ayarını değiştirdim oldu bidahada yapamadım
Bu mesajdan alıntı yap
AnıL Karahan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AnıL Karahan

Grafiker / İzmir

Alt 06-07-2008 #4
değiştirdiğin ayarlarda render yoktu sanırım Animasyonu Kayıt Edemiyorum
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
animasyonu, edemiyorum, kayit