Anime Studio lütfen bakın XD

Flash - Anime Studio lütfen bakın XD Sponsorlu Bağlantılar arkadaslar konunun nereye açılacağını bulamadım bu yüzden buraya açtım lütfen eğer yanlış ise doğru yere taşınmasını istiyorum... gelelim konuya arkadaslar ben anime studio pro 7 programı ile uğraşıyorum ...

vatan1524 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vatan1524

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 25-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar konunun nereye açılacağını bulamadım bu yüzden buraya açtım lütfen eğer yanlış ise doğru yere taşınmasını istiyorum...

gelelim konuya

arkadaslar ben anime studio pro 7 programı ile uğraşıyorum ve pek fazla kişininde uğraşmadığını görüdüm ve kendime bu program ile uğraşacak arkadas arıyorum XD
bu program anime çizgi dizileri yapmaya yarıyor mesela birkaç çizgi dizi örneği vereyim

beyblade,bakugan,yu-gi-oh v.b

bende böyle çizgi filmler üzerinde çalışıyorum eğer meraklıysanız lütfen msn adresimi ekleyin XDXD

BU PROGRAMI TANITMAK İSTERİM

Anime Studio | Animation Software | Draw Anime
ana sitesi umarım reklam olmuyordur XD

SmithMicro Anime Studio PRO v7.0 sayesinde çizgifilmler yapabilirsiniz,gerek kendi çizimleriniz gerek program içersinde bulunan hazır şablonlar ile sizde çizgifilmler animasyonlar yapabilirsiniz.Balirtmekte fayda varki bu tür programları kullanmak biraz beceri birazda hayal gücü ister.Yapmış olduğunuz çalışmaları kaydedebilirsiniz.Ek olarak FLV uzantılı olarak kayıt yapmanızda mümkündür.

Sistem Gereksinimleri
Minumum
-Windows 98 Second Edition, Windows ME, 2000 (SP2 or higher)
-Windows XP Home/Professional/Tablet PC Edition, Windows Vista
-500 MHz Intel Pentium or equivalent Processor minimum
-256 MB RAM minimum
-50 MB free hard disk space (300 MB free hard disk space for Anime Studio Pro)
-16-bit color display, 1024 x 768 resolution
-CD-ROM drive

:wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

laztik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

laztik

Öğrenci (Diğer) / Trabzon

Alt 26-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
evet kardeşim bu programın 5.6 sıyla uğraşmışlığım var Anime Studio lütfen bakın XD... ancak hiç beceremedim, program dışarıdan kolay gibi gözüksede aslında zor... hiç bir yerde de profosyonel örneklerine rastlamadım, Flash gibi pek ünlü bir program deil sanırım. o yüzden o zmanlar uğraşmayı bırakmıştm şmdi yeniden ilgimi çekti bi bakiym 7.0' a Anime Studio lütfen bakın XD
Bu mesajdan alıntı yap