ANK Bu İlanı Görürseniz Uzak Durun (BİLMAT)

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - ANK Bu İlanı Görürseniz Uzak Durun (BİLMAT) ...

haya mk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haya mk

Grafiker / Ankara

Alt 14-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

MATBAAMIZA Komori Ustası- Kalfası, Grafiker, Vasıfsız Genç Elemanlar alınacaktır 0312.384 30 70 ANKARA

aylarca çalışır 5 kuruş alamazsınız. hayatınızın hatası olur piyasayı bilenlere BİLMAT diye sorun zaten söylerler.gördüğüm en karaktersiz patron burdadır. uyarmak istedim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 14-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben sanki bu bilmat duymuştum daha önce aynı şikayetle. Ostim gibi bi yerdeydi sanki

Neyse geçmiş olsun, yeni işe başlayacak olanlara ders olur, işe girmeden sağlam mı değil mi biraz araştırınca bilgi sahibi olunabilir diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
haya mk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haya mk

Grafiker / Ankara

Alt 15-12-2012 #3
Ben sanki bu bilmat duymuştum daha önce aynı şikayetle. Ostim gibi bi yerdeydi sanki

Neyse geçmiş olsun, yeni işe başlayacak olanlara ders olur, işe girmeden sağlam mı değil mi biraz araştırınca bilgi sahibi olunabilir diye düşünüyorum.
kazım karabekirde bi iş görüşmesine gittim bugün. bilmat muhabbeti açıldı patronu şer.....in teki dedi ordaki adam . piyasada bile adları çıkmış. ben uyarımı yapayım arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap