Anka İnşaat Logo Çalışması

Logo Tasarımları - Anka İnşaat Logo Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Forumdan bi' kaç arkadaşın bildiği üzere GRAFİKER olmak istiyorum (: ve çalışıyorum bu iş için elimden geldiğince.. Yapıcı yorumlarınızı esirgemediğiniz için şimdiden teşekkürler.. Dipnot : Böyle bi' firma ...

Alt 10-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Forumdan bi' kaç arkadaşın bildiği üzere GRAFİKER olmak istiyorum (: ve çalışıyorum bu iş için elimden geldiğince.. Yapıcı yorumlarınızı esirgemediğiniz için şimdiden teşekkürler..

Dipnot : Böyle bi' firma yok , benimkisi tamamen hayal ürünü (:Ya da varsa bile benimle alakası yok.. (:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sentezboyut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sentezboyut(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sol üst köşede duran ev figüründeki pencereleri kaldırsan ve A harfine benzetsen tam süper olur kanımca Anka İnşaat Logo Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
doghan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doghan

Grafiker / Antalya

Alt 10-05-2008 #3
Sol üst köşede duran ev figüründeki pencereleri kaldırsan ve A harfine benzetsen tam süper olur kanımca Anka İnşaat Logo Çalışması
aynı düşüncedeyim
Bu mesajdan alıntı yap
dolunay_m83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dolunay_m83

Grafiker / İstanbul

Alt 10-05-2008 #4
a harfini arkadasın dediği gibi yap ve pencereleri de birleştir yani a nın çizgisi gib düsün. ama böyle kullanacaksan da büyük kullan bit kadar olmus ev figürün...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
anka, Çalışması, logo, İnşaat