Ankara ayma reklam

Sonuçlanan İlanlar - Ankara ayma reklam ...

Ankara ayma reklam
AYMA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AYMA

Hiç Biri / Ankara

Ankara ayma reklam

Alt 24-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firmamızda tasarım bölümünde görevlendirilmek üzere genç ve atik çalışma arkadaşı aramaktayız gersan sanayi sitesi 2310 sokak no:55 batıkent ankara
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Elsi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elsi

Grafiker / Kocaeli

Alt 25-08-2010 #3
kralmambaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kralmambaa

Grafiker / Ankara

Alt 25-08-2010 #4
merhaba bende ankarada şuan bi matbaada grafik bölümüne bakıyorum corel,photoshop,illustrator ve indesign proğramlarına hakimim eğer frelencer olarak çalışmak isterseniz *********
dilayyalcin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dilayyalcin

Grafiker / İstanbul

Alt 26-08-2010 #5
freelances düşünürseniz yaratıcı tasarımlarla uygun fiayata yardımcı olmak isterim

AYMA

Hiç Biri / Ankara

Alt 29-08-2010 #6
freelances çalışma şekli firmamız prensiplerine malesef ters geldiği için kabul edemeyip ilginiz için teşekkür ederiz.. cv başvurularınızı lütfen ********* adresine mail atabilirsiniz
ela aysen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ela aysen

Grafiker / Ankara

Alt 30-08-2010 #7
eklersenız veya msn adresınızı verırsenıız cv mı yollayım

AYMA

Hiç Biri / Ankara

Alt 02-09-2010 #8
bathnau isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bathnau

Grafiker / Ankara

Alt 02-09-2010 #9
Merhaba...
Tecrübelerime ve Yeteneklerime güvenerek size bu alanda katkı sağlayabiliceğimi düşünüyorum.. Eğer isterseniz portfolyomuda gönderebilirim.Kısacası; Size bu alanda büyük katkılar sağlıycağımı düşünüyorum eğer uygun görürseniz ********* ayarıca numaramda veriyorum. num: ********* eğer uygun görürseniz görüşelim..İyi Günler İyi Çalışmalar...

AYMA

Hiç Biri / Ankara

Alt 03-09-2010 #10
arkadaşlar cv nizi mail atarsanız daha uygun olur degerlendirip tekrar dönüş yapıyoruz
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları