Ankara da iş arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - Ankara da iş arıyorum Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar, Grafik tasarım,web tasarım bölümlerinde yetiştirilmek üzere iş arıyorum. Bilginize sunarım....

Ankara da iş arıyorum
zynpygmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zynpygmr

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Ankara da iş arıyorum

Alt 10-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

Grafik tasarım,web tasarım bölümlerinde yetiştirilmek üzere iş arıyorum. Bilginize sunarım.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Ankara da iş arıyorum veya Ankara da iş arıyorumsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

karizmaofset isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karizmaofset

Sanat Yn. / Ankara

Alt 22-11-2010 #3
cv nizi ********* adresine gönderir misiniz
zynpygmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zynpygmr

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 25-11-2010 #4
teşekkürler verdiğiniz adrese cv mi gönderdim
smetiner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

smetiner

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-01-2011 #5
İlanınız aktif ise cv'nizi ********* adresine mail atabilirmisiniz..Teşekkürler.