Ankara da kurumsal bir şirkette çalışacak grafiker

Sonuçlanan İlanlar - Ankara da kurumsal bir şirkette çalışacak grafiker ...

cemyakut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cemyakut(37)

Grafiker / Ankara

ünlem

Alt 18-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar;

Ben çalıştığım şirketten bugün ayrılıyorum, kendi işimi kuruyorum. Bu nedenle benim işimi yapabilecek bir arkadaşa ihtiyacımız var. Ben aşağıda yazılı görevlerin tümünü yapıyorum. Bu tanıma uyan, ya da zamanla uyabilirim diyen. Uzun vadeli çalışacak, disiplinli, İSO Kalite Kontrol uygulamalarına uyabilecek bir arkadaş lazım.

1. Ofis programları, Photoshop, Corel Drawe, Autocat, 3 DMX, solid Works v.b. gibi tasarım programlarını kullanabiliyor olmak.
2. Profesyonel fotoğraf çekebilmek ve gerekli düzeltmelerini yapmak (Decope, renk, netlik ayarları vs. gibi).
3. B sınıfı ehliyeti olmak,
4. Erkekler için askerliğini yapmış olmak,
5. Konusunda en az 3 yıl tecrübeli olmak,
6. Seyahat engeli bulunmamak,
7. Tercihen sigara kullanmamak.
8. Takım çalışmasına uyumlu olmak.

Tamam ben yapabilirim diyorsanız, lütfen, aşağıda yazdığım adreslerden iletişime geçiniz.

Telefon ile randevu için : ********* (banu hanım)
Ama lütfen açıkca şunu belirtin " Ben Cem beyin internete verdiği ilan ile başvuru yapıyorum".

şimdiden herkeze başarılar, sormak istediğiniz birşey olusa lütfen çekinmeyin. Özel sorular hariç.

NOT: İnanın bana mükemmel bir ortamda çalışacaksınız.:wink:
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

serkoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkoy

Sanat Yn. / Ankara

Alt 18-08-2010 #3
her şey iyi hoşda b sınıfı ehliyet ve 3D Programları bir grafik tasarımcıya ne kadar gerekli olabilir?Onu anlayamadım...
author isimli Üye şimdilik offline konumundadır

author

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-08-2010 #4
decope nedir? orijinal kelimeyi bilmiyorsanız, herkesin kullandığı gibi "dekupe" diyebilirsiniz. Diğer yorum yapan arkadaşın söylediği gibi, grafik tasarımcının Autocad, Solid Works, 3D Studio Max kullanması sık rastlanan durum değil...

cemyakut(37)

Grafiker / Ankara

Alt 19-08-2010 #5
decope nedir? orijinal kelimeyi bilmiyorsanız, herkesin kullandığı gibi "dekupe" diyebilirsiniz. Diğer yorum yapan arkadaşın söylediği gibi, grafik tasarımcının Autocad, Solid Works, 3D Studio Max kullanması sık rastlanan durum değil...
Arkadaşlar, ilan verildi, siz işle ilgileneceğinize ufak şeylere takılıp "decupe" gibi form kirliliğinden, boş konuşmalardan başka bişey yapmıyorsunuz.

Diğer sorunuza gelince, yaptığımız işte Autocad, Solid Works, 3D Studio Max gibi programları da kullanıyoruz, ve kullanabilen arkadaş arıyoruz. İlan ile ilgilenen arkadaş olursa şayet gelip gerekli bilgiyi alabilir. Neden bu programların kullanıldığı da tek tek açıklanır.

Tabii buna göre de ücreti tatminkardır.

cemyakut(37)

Grafiker / Ankara

Alt 19-08-2010 #6
her şey iyi hoşda b sınıfı ehliyet ve 3D Programları bir grafik tasarımcıya ne kadar gerekli olabilir?Onu anlayamadım...
İlan ile ilgileniyorsanız, bu programları kullanabilirim diyorsanız... Gelin görüşelim anlatalım arkadaşım.
serkoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkoy

Sanat Yn. / Ankara

Alt 19-08-2010 #7
ilan ile ilgilenmiyorum çünkü grafik tasarımcıyım şöför değilAnkara da kurumsal bir şirkette çalışacak grafiker
author isimli Üye şimdilik offline konumundadır

author

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-08-2010 #8
Arkadaşlar, ilan verildi, siz işle ilgileneceğinize ufak şeylere takılıp "decupe" gibi form kirliliğinden, boş konuşmalardan başka bişey yapmıyorsunuz.

Diğer sorunuza gelince, yaptığımız işte Autocad, Solid Works, 3D Studio Max gibi programları da kullanıyoruz, ve kullanabilen arkadaş arıyoruz. İlan ile ilgilenen arkadaş olursa şayet gelip gerekli bilgiyi alabilir. Neden bu programların kullanıldığı da tek tek açıklanır.

Tabii buna göre de ücreti tatminkardır.

"Boş konuşma" ne demek?

1- Şirketiniz, bahsettiğiniz kadar profesyonel ise bir İK medyası aracılığı ile personel tercihi yapabilir.

2- Burası içinde "İnsan kaynakları" ilanlarının bulunduğu bir forumdur. Forumun ne anlama geldiğini açıklamama gerek yok sanırım. Forumda "boş konuşma" olmaz, fikir alışverişi olur.

3- Verilen her ilan kendi içinde ipuçları barındırır. Mesela bu ilanın çarpıcı noktaları bir grafik tasarımcıdan ziyade, farklı disiplinlerdeki programları kullanabilen bir, çok yönlü bir personeldir.

4- Yine bu ilanın içindeki ipuçları; ilan verenin "ufak şeyler" olarak nitelendirdiği "decope", "herkez" gibi yazım hataları ayrıntılardır. Yani belli ki şirket "bilgili" değil, "pratik" bir personel arıyor.

Son olarak ilan verenin "ufak şeyler" dediği "ayrıntılar", grafik tasarım disiplinin hizmet verdiği "reklamcılık" sektöründeki başarılı ajansları farklılaştıran, yukarı taşıyan dinamiklerdir.

cemyakut(37)

Grafiker / Ankara

Alt 20-08-2010 #9
"Boş konuşma" ne demek?

1- Şirketiniz, bahsettiğiniz kadar profesyonel ise bir İK medyası aracılığı ile personel tercihi yapabilir.

2- Burası içinde "İnsan kaynakları" ilanlarının bulunduğu bir forumdur. Forumun ne anlama geldiğini açıklamama gerek yok sanırım. Forumda "boş konuşma" olmaz, fikir alışverişi olur.

3- Verilen her ilan kendi içinde ipuçları barındırır. Mesela bu ilanın çarpıcı noktaları bir grafik tasarımcıdan ziyade, farklı disiplinlerdeki programları kullanabilen bir, çok yönlü bir personeldir.

4- Yine bu ilanın içindeki ipuçları; ilan verenin "ufak şeyler" olarak nitelendirdiği "decope", "herkez" gibi yazım hataları ayrıntılardır. Yani belli ki şirket "bilgili" değil, "pratik" bir personel arıyor.

Son olarak ilan verenin "ufak şeyler" dediği "ayrıntılar", grafik tasarım disiplinin hizmet verdiği "reklamcılık" sektöründeki başarılı ajansları farklılaştıran, yukarı taşıyan dinamiklerdir.
Şirket zaten gerekli yerlere gerekli ilanları verdi arkadaşım. Ayrıca bukadar içindeki ipuçlarını anlamana ve ayrıntıları anlatmana bizzat mutlu oldum. Teşekkür ederim.

cemyakut(37)

Grafiker / Ankara

Alt 20-08-2010 #10
ilan ile ilgilenmiyorum çünkü grafik tasarımcıyım şöför değilAnkara da kurumsal bir şirkette çalışacak grafiker
Siz eğer profesyonel iseniz yaptığınız işte, örnek veriyorum katalog bastırmak için matbaa ile bire bir görüşmeniz, iş takibini yapmanız gerekir değil mi?

Araç kullanma koşulu bu tarz durumlar için geçerlidir, ama siz anladığım kadarı ile sadece evde oturup iş yapan, iş hayatından fazla anlamayan genç birisiniz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları