Ankara ilçelerinde led ekran kiralamak istiyoruz - Ankara

İş Veren İlanları - Ankara ilçelerinde led ekran kiralamak istiyoruz - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Ankara ilçelerinde led ekran kiralamak istiyoruz Şehir: Ankara Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: Ankara ...

mct0033 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mct0033(31)

Grafiker / Ankara

Alt 09-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ankara ilçelerinde led ekran kiralamak istiyoruz

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ankara ilçelerinde video yayınlamak üzere ilçelerde ki led ekranları arıyoruz. Bir traktör firmasının 30 saniyelik video tanıtımı yapılacaktır. Ankara ilçelerinde led ekrana sahip olan arkadaşların bana ulaşmasını rica ediyorum.

E-posta:

Telefon: 0541 445 77 67
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-08-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Ankara ilçelerinde led ekran kiralamak istiyoruz - AnkaraAnkara ilçelerinde led ekran kiralamak istiyoruz - AnkaraAnkara ilçelerinde led ekran kiralamak istiyoruz - AnkaraAnkara ilçelerinde led ekran kiralamak istiyoruz - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap