Ankara İskitler organize matbacılık yapan şirketimize Corel bilen grafiker aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Ankara İskitler organize matbacılık yapan şirketimize Corel bilen grafiker aranıyor Sponsorlu Bağlantılar Ankarada iskitlerde organize matbacılık yapan şirketimize iyi derecede Corel bilen grafiker aranmaktadır. İletişim *********...

Ankara İskitler organize matbacılık yapan şirketimize Corel bilen grafiker aranıyor
doganay06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doganay06(31)

Grafiker / Ankara

Alt 23-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ankarada iskitlerde organize matbacılık yapan şirketimize iyi derecede Corel bilen grafiker aranmaktadır.
İletişim
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Ankara İskitler organize matbacılık yapan şirketimize Corel bilen grafiker aranıyor veya Ankara İskitler organize matbacılık yapan şirketimize Corel bilen grafiker aranıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

mekıntos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mekıntos

Matbaacı / Sivas

Alt 23-12-2010 #3
bende matbaa ve reklamcıyım corelden anlıyorum ama ankarada yasamıyorum internet üzerinden yardım etmemi isterseniz yardımcı olabilirim size mailim ********* iyi çalışmalar
zümran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zümran

Grafiker / Ankara

Alt 25-12-2010 #4
corel biliyorum ama halen öğrenciyim siz tam zamnlı mı yoksa parttime bir elemen arıyorsunuz?
doganay06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doganay06(31)

Grafiker / Ankara

Ankarada Matbaaya Grafiker Alınacaktır. Acil...

Alt 31-12-2010 #5
Anadolu Medya Grubu
Yetkili:Leyla Kızılırmak (Halkla İlişkiler Müdürü)
İletişim: ********* - *********
Büyük San. Cad. Elif Sok Sütcü Kemal İş Hanı İskitler Ankara
Tam zamanlı (9:00 - 18:00) Corel iyi derecede bilmek şartıyla photoshop, indesing, gibi programları kullanabilen grafiker alınacaktır.